Loading...
X
Patroni studia
CALIBRA s.r.o.
prokliknutí: 8001
Koritenský Spedition s.r.o.
prokliknutí: 10482

Krabovo počítadlo
Online: 1
Dnes: 18
Týden: 95
Měsíc: 242
Celkem: 497147

Kalendář akcí

Nejnovější foto

úterý, 5.červenec 2022
PoÚtStČtSoNe
----1     14:30-16:00 Mini A (Taneční lektor: Monika ...)
     16:00-18:00 Děti A (Taneční lektor: Monika ...)
     18:00-21:00 Dospělí (STREET DANCE/16-26 let Le...)
23     16:00-18:00 Dospělí (POHYBOVKY/GYMNASTIKA Lekt...)
4     15:00-16:30 PIDI (Taneční přípravka I. ...)
     16:30-19:00 Junioři A (STREET DANCE Taneční le...)
5     15:00-17:00 Mini A (Taneční lektor: Monika ...)
     17:00-19:00 Děti A (Taneční lektor: Monika ...)
     19:30-20:30 Power joga (Helenka Klimešová...)
6     10:00-11:10 Power joga
     16:00-18:00 Junioři A (Taneční lektor: Monika ...)
     18:00-19:00 POWER JÓGA PRO DĚTI (Hanka Šimáková...)
7     15:30-17:30 Mini B (Taneční lektor: Monika ...)
     17:30-19:00 Taneční kurz (Taneční přípravka pro...)
     19:30-20:30 Power joga (Hanka Šimáková...)
8     14:30-16:00 Mini A (Taneční lektor: Monika ...)
     16:00-18:00 Děti A (Taneční lektor: Monika ...)
     18:00-21:00 Dospělí (STREET DANCE/16-26 let Le...)
910     16:00-18:00 Dospělí (POHYBOVKY/GYMNASTIKA Lekt...)
11     15:00-16:30 PIDI (Taneční přípravka I. ...)
     16:30-19:00 Junioři A (STREET DANCE Taneční le...)
12     15:00-17:00 Mini A (Taneční lektor: Monika ...)
     17:00-19:00 Děti A (Taneční lektor: Monika ...)
     19:30-20:30 Power joga (Helenka Klimešová...)
13     10:00-11:10 Power joga
     16:00-18:00 Junioři A (Taneční lektor: Monika ...)
     18:00-19:00 POWER JÓGA PRO DĚTI (Hanka Šimáková...)
14     15:30-17:30 Mini B (Taneční lektor: Monika ...)
     17:30-19:00 Taneční kurz (Taneční přípravka pro...)
     19:30-20:30 Power joga (Hanka Šimáková...)
15     14:30-16:00 Mini A (Taneční lektor: Monika ...)
     16:00-18:00 Děti A (Taneční lektor: Monika ...)
     18:00-21:00 Dospělí (STREET DANCE/16-26 let Le...)
1617     16:00-18:00 Dospělí (POHYBOVKY/GYMNASTIKA Lekt...)
18     15:00-16:30 PIDI (Taneční přípravka I. ...)
     16:30-19:00 Junioři A (STREET DANCE Taneční le...)
19     15:00-17:00 Mini A (Taneční lektor: Monika ...)
     17:00-19:00 Děti A (Taneční lektor: Monika ...)
     19:30-20:30 Power joga (Helenka Klimešová...)
20     10:00-11:10 Power joga
     16:00-18:00 Junioři A (Taneční lektor: Monika ...)
     18:00-19:00 POWER JÓGA PRO DĚTI (Hanka Šimáková...)
21     15:30-17:30 Mini B (Taneční lektor: Monika ...)
     17:30-19:00 Taneční kurz (Taneční přípravka pro...)
     19:30-20:30 Power joga (Hanka Šimáková...)
22     14:30-16:00 Mini A (Taneční lektor: Monika ...)
     16:00-18:00 Děti A (Taneční lektor: Monika ...)
     18:00-21:00 Dospělí (STREET DANCE/16-26 let Le...)
23     Trénink - Mini A (LETNÍ TANEČNÍ SOUSTŘE...)

     Trénink - Děti A (LETNÍ TANEČNÍ SOUSTŘE...)

     Trénink - Junioři A (LETNÍ TANEČNÍ SOUSTŘE...)

     Trénink - Dospělí (LETNÍ TANEČNÍ SOUSTŘE...)

     Soustředění - Mini A (LETNÍ TANEČNÍ SOUSTŘE...)

     Soustředění - Mini B (LETNÍ TANEČNÍ SOUSTŘE...)

     Soustředění - Děti A (LETNÍ TANEČNÍ SOUSTŘE...)

     Soustředění - Junioři A (LETNÍ TANEČNÍ SOUSTŘE...)

     Soustředění - Mini A (LETNÍ TANEČNÍ SOUSTŘE...)

     Soustředění - Mini B (LETNÍ TANEČNÍ SOUSTŘE...)

     Soustředění - Děti A (LETNÍ TANEČNÍ SOUSTŘE...)

     Soustředění - Junioři A (LETNÍ TANEČNÍ SOUSTŘE...)

     Soustředění - Mini A (LETNÍ TANEČNÍ SOUSTŘE...)

     Soustředění - Mini B (LETNÍ TANEČNÍ SOUSTŘE...)

     Soustředění - Děti A (LETNÍ TANEČNÍ SOUSTŘE...)

     Soustředění - Junioři A (LETNÍ TANEČNÍ SOUSTŘE...)

24     16:00-18:00 Dospělí (POHYBOVKY/GYMNASTIKA Lekt...)
25     15:00-16:30 PIDI (Taneční přípravka I. ...)
     16:30-19:00 Junioři A (STREET DANCE Taneční le...)
26     15:00-17:00 Mini A (Taneční lektor: Monika ...)
     17:00-19:00 Děti A (Taneční lektor: Monika ...)
     19:30-20:30 Power joga (Helenka Klimešová...)
27     10:00-11:10 Power joga
     16:00-18:00 Junioři A (Taneční lektor: Monika ...)
     18:00-19:00 POWER JÓGA PRO DĚTI (Hanka Šimáková...)
28     15:30-17:30 Mini B (Taneční lektor: Monika ...)
     17:30-19:00 Taneční kurz (Taneční přípravka pro...)
     19:30-20:30 Power joga (Hanka Šimáková...)
29     14:30-16:00 Mini A (Taneční lektor: Monika ...)
     16:00-18:00 Děti A (Taneční lektor: Monika ...)
     18:00-21:00 Dospělí (STREET DANCE/16-26 let Le...)
3031     16:00-18:00 Dospělí (POHYBOVKY/GYMNASTIKA Lekt...)
-------
<< červenec 2022 >>

Taneční rok 2022

HARMONOGRAM TANEČNÍCH SOUTĚŽÍ 2022:

DUBEN 2022

9.4. 2022

EVROPA 2 TANEČNÍ SKUPINA ROKU TOUR 2022

Postupová soutěž - zemské kolo

Odkaz: www.tanecniskupinaroku.cz

REGION/ JČ

Kde? Jindřichův Hradec, Sportovní hala JH, U stadionu 1137

VÝSLEDKY:

Kategorie BABY:

DRAČÍ PŘÍBĚH        11112          1.MÍSTO

Kategorie DVK/ Great FREESTYLE:

SWEET DREAM        11111          1. MÍSTO

Kategorie JVK/ Great FREESTYLE:

LABYRINTH              11134         1. MÍSTO

Kategorie HVK/ Great FREESTYLE:

ČESTNÝ SKAUTSKÝ!   11212        1. MÍSTO

ČASOVÝ HRAMONOGRAM SOUTĚŽE:

Časy jsou vždy orientační!

8:30 - 9:30   -  Prostorové zkoušky + stavění kulis

9:30             - VYSTOUPENÍ MINI " DRAČÍ PŘÍBĚH" / Kategorie BABY - Show dance

10:50            - VYSTOUPENÍ DVK " SWEET DREAM / Kategorie DVK - Great Freestyle

12:00            -  VYSTOUPENÍ JVK " LABYRINTH" / Kategorie JVK - Great Freestyle

14:20            -  VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ kategorie BABY + DVK

16:00            -  VYSTOUPENÍ HVK " ČESTNÝ SKAUTSKÝ!" / Kategorie HVK

17:30-19:00  -  VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ kategorie JVK + HVK 

17.4. 2022

CZECH DANCE TOUR 2022

Postupová soutěž - zemské kolo

Odkaz: www.czechdancetour.cz

REGION/JČ

Kde? Jindřichův Hradec, Sportovní hala - U stadionu 1137

VÝSLEDKY:

DRAČÍ PŘÍBĚH ..........1. MÍSTO            11111     Kategorie BABY ( ze dvou choreo)

SWEET DREAM...........1. MÍSTO            11111     Kategorie DVK  ( z pěti choreo)

LABYRINTH................1. MÍSTO            11111     Kategorie JVK   ( z šesti choreo)

ČESTNÝ SAUTSKÝ!......1. MÍSTO            12112     Kategorie HVK  ( ze dvou choreo)

 

HARMONOGRAM SOUTĚŽE:

Časy jsou pouze orientační!

10:00 - Otevření haly - prezence, prostorovky

11:00 - VYSTOUPENÍ "  Dračí příběh" BABY / FREESTYLE

11:30 - VYSTOUPENÍ " Sweet dream" DVK / FREESTYLE

12:00 - VYHLÁŠENÍ BABY + DVK

12:50 - VYSTOUPENÍ " LABYRINTH" JVK / FREESTYLE

13:30 - VYHLÁŠENÍ JVK

14:10 -  VYSTOUPENÍ " ČESTNÝ SKAUTSKÝ!" HVK/ FREESTYLE

14:40 -  VYHLÁŠENÍ HVK

23.4. - 24.4. 2022

EVROPA 2 TANEČNÍ SKUPINA ROKU TOUR 2022

Postupová soutěž

MISTROVSTVÍ ČECH

KDE? Sportovní hala Slavie, Vladivostocká 1460/10, Praha

Kategorie: DVK, JVK, HVK 

Startovné: 250,- Kč

Doprava společná /bus: ŠVARCTRANS - 36 místný

DVK, JVK, HVK

VÝSLEDKY:

23.4. 2022 - startuje DVK, HVK

 

Předpokládaný návrat PT: 01:30-02:00 hod

HARMONOGRAM SOUTĚŽE:

11:25 hod - VYSTOUPENÍ " SWEET DREAM" kategorie DVK/ Great Freestyle / 11 týmů

-Po vystoupení se nevzdalujeme, neodcházíme k rodičům! Svačina + čekání na vyhlášení postupu do finále 6 nejlepších týmu

- V případě nepostupu si mohou rodiče odvézt děti + ti, co přijeli společnou dopravou nezapomenou nahlásit-napsat potvrzující SMS, že si děti odváží vlastní dopravou!!!

V PŘÍPADĚ POSTUPU DVK:

13:50 hod - FINÁLE DVK - NEJ 6 TÝMŮ + POSTUP NA MČR

Po vystoupení odchod celého týmu do  McDonalds + nákupní centrum ( doporučuji kapesné :-))

17:40 hod - VYHLÁŠENÍ DVK

19:30  - VYSTOUPENÍ " ČESTNÝ SKAUTSKÝ!" Kategorie HVK

22:10 - 23:00 - VYHLÁŠENÍ HVK

A HURÁ DOMŮŮ!!!!

24.4. 2022 - startuje JVK

Společná doprava: ranní dohled - rodiče Slaďáci, staří CRAB PARŤÁCI ?-)

SRAZ/ODJEZD: 6:30 hod - Crabdance PT

PŘEDPOKLÁDANÝ PŘÍJEZD PT:

1) V případě nepostupu cca 18:00hod

2) V případě postupu cca 24:00

V Praze v 9:30-10:00 hod si JVK přebere Monča + nej dohled! Fandící družstvo Baru + Dáda +Lucka :-))

HARMONOGRAM SOUTĚŽE:

11:40 VYSTOUPENÍ " LABYRINTH" JVK

16:50 FINÁLE JVK + POSTUP NA MČR - 6 NEJ TÝMŮ

V případě nepostupu odjezd v odpo hodinách

20:00 - 21:30 hod - VYHLÁŠENÍ

A HURÁ DOMŮŮŮ!!!

KVĚTEN 2022

30.4.  2022

CZECH DANCE TOUR 2022

Postupová soutěž

MISTROVSTVÍ ČECH

KDE? Chrudim

Kategorie: DVK, JVK, HVK - ti, kdo postoupí.

Doprava: společná/bus  VOLNÝCH MÍST 4x

S SEBOU DO BUSU!! MINI POLŠTÁŘEK + DEKU!! Budeme spinkat :-)

JVK + HVK 28X

DVK: Hubáčková, Štangretová, Koubová, Kadlecová, Bžochová, Hanzlovská, Švecová,  Fialová Andy, Janoušková, Šebestová?, Pokorný, Svobodová, Lencová, Trojanová..15x?

Vlastní doprava: Škopková?, Větrovcová, Běťáková, Sládečková, Pourová

Dohlášena: Štangretová

SRAZ JVK, HVK : 03:40 hod ( nakládka rekvizit)

SRAZ DVK: 03:50 hod

Předpokládaný příjezd Chrudim: 08:30 hod ( 3,5 hod cesta + rychlé  2x zastávky)

Předpokládaný návrat PT: 02:00 hod

ČASOVÝ HARMONOGRAM:

08:30 - vyložení, prezence, pásky

09:00 - stavění kulis, oblékání + dočesávání + opáčko choreo

10:00 - 11:00 DĚTSKÁ KATEGORIE FREESTYLE / SWEET DREAM/ 12 týmů/7 postup

12:15 - FINÁLE / DVK/ 7 týmů

13:15 - VYHLÁŠENÍ DVK

14:15 - 15:15 JUNIORSKÁ KATEGORIE FREESTYLE/ LABYRINTH/ 13 týmů/ 7 postup

17:30 - FINÁLE / JVK/ 7 týmů

18:50 - VYHLÁŠENÍ JVK

19:30 - HVK  KATEGORIE FREESTYLE / ČESTNÝ SKAUTSKÝ!/ 7 týmů

21:20 - VYHLÁŠENÍ HVK

22:00 - PŘEDPOKLÁDANÝ KONEC + ODJEZD DOMŮ!

 

15.5. 2022

O STODŮLECKÝ POHÁR - POHÁROVÁ SOUTĚŽ

KDE?  SK HALA LUŽINY, Bellušova 1877/68, PRAHA 13

STARTOVNÉ: 100,- Kč

VSTUP: 100,- Kč

Kategorie: MINI, DVK, JVK, HVK

VLASTNÍ DOPRAVA:

SRAZ: 08:00 hod před halou

SPOLEČNÁ DOPRAVA:

JVK + HVK

DVK: Hubáčková, Štangretová, Koubová, Kadlecová, Bžochová, Hanzlovská, Škopková, Švecová, Tomášková, Fialová Andy,Janoušková, Šebestová, Pokorný, Bušek, Svobodová, Větrovcová..16x

SRAZ PT: 04:45 hod (nakládka rekvizit)

ODJEZD PT: 05:00 hod

PŘEDPOKLÁDANÝ ODJEZD ZE SOUTĚŽE: 13:30 hod

+ zastávka McDonalds + benzínka " Urybníčku" :-))

PŘEDPOKLÁDANÝ PŘÍJEZD:...? k večeru..během cesty budeme podávat info.

HARMONOGRAM SOUTĚŽE:

09:15 - vystoupení " DRAČÍ PŘÍBĚH" STREET SHOW

10:15 - vystoupení " SWEET DREAM" STREET SHOW

10:25 - VYHLÁŠENÍ MINI + DVK

11:30 - vystoupení "LABYRINTH" STREET SHOW

11:50 - vystoupení " ČESTNÝ SKAUTSKÝ!" STREET SHOW

12:40 - VYHLÁŠENÍ JVK + HVK

13:30 - UŽ SEDÍME V BUSU :-)))

 

21.5. 2022

ABCD - POHÁROVÁ SOUTĚŽ

KDE? Sportovní hala JEDENÁCTKA VS,  Mírového hnutí 3, Praha 11

STARTOVNÉ: 150,- Kč

VSTUP: 100,- Kč (Do 6 let zdarma)

Kategorie: MINI, DVK, JVK, HVK

VLASTNÍ DOPRAVA:

SRAZ PŘED HALOU DVK + MINI:  12:30 hod

SPOLEČNÁ DOPRAVA: 21.5. - 22.5. VOLNÁ MÍSTA 000!!!

- JVK + HVK

- DVK: Hubáčková, Štangretová, Trojanová, Lencová, Koubová, Kadlecová, Bžochová, Hanzlovská, Škopková, Švecová, Tomášková, Fialová Andy, Janoušková, Šebestová, Pokorný, Bušek, Svobodová....17x

SRAZ CRAB PT JVK: 8:30 hod

SRAZ CRAB PT DVK: 8:45 hod

ODJEZD CRAB PT: 9:00 hod

PŘEDPOKLÁDANÝ ODJEZD Z PRAHY DO MB: 16:30 hod

ČASOVÝ HARMONOGRAM SOUTĚŽE:

14:20 - STREET SHOW - PIDI, DVK, JVK, HVK :-D

PROBĚHNE ZKOUŠKA NAŠÍ VZÁJEMNÉ ORGANIZACE A ZRUČNOSTI :-D. Týmy startují za sebou po pár minutách s tím, že musíme zvládnout přestavovat všechny kulisy !!!!

Všichni budou sedět u parketu a fandit! Dráčky nepředáváme, zůstanou s námi do vyhlášení. Bude to takový fičáák :-))

A v neděli opak..super prostoje a pohoda i s obídkem.

14:20 - Kategorie PIDI "DRAČÍ PŘÍBĚH"

14:35 - Kategorie DVK "SWEET DREAM"

14:45-  Kategorie HVK "ČESTNÝ SKAUTSKÝ!"

15:20-  Kategorie JVK " LABYRINTH"

15:30-  VYHLÁŠENÍ :-)))))

POKYNY PRO DVK, JVK + HVK!!!!

S sebou:

*Spacák( podepsat)- VPŘÍPADĚ PĚKNÉHO POČASÍ STAČÍ POUZE DEKA! V DDM je teploučko + karimatku(podepsat)

*Originál zdrav.kartičku pojištěnce.

* kapesné - doporučuji namixovat 50 Kč +100 Kč + 200 Kč

(sobotní večeře po domluvě s dětmi, McDonalds, restaurace - nedělní oběd)

* dle počasí pláštěnku

* pyžamo

* nabíječku

NEBRAT ZBYTEČNÉ VĚCI!!!! VEZEME REKVIZITY!!! NAVÍC ZAVAZADLA + SPACÁKY+KARIMATKY

- SRAZ u busu je rozdělen po 15 min ..potřebujeme eliminovat zmatek vkládání věcí do kufru. Spacáky+karimatky+zavazadla navíc nesmí blokovat rekvizity. Děkujeme za pochopení a zároveň za dodržení :-).

Svačiny DVK:

- k večeři si mohou děti přivézt polotovary na zalití (polévky, těstoviny)

- ráno možnost čaje (přibalit + cukr)

- na neděli doporučuji moučníky všeho druhu

V sobotu po přijezdu do Mladé Boleslavi se ubytujeme v DDM (Purkyňova 224). Půjdeme kus cesty pěšky, tudíž myslete na vhodná zavazadla. ( DVK: mini kufřík + batoh + spacák a karimatku do ruky nej). K dispozici budeme mít ledničku. Dětem vytřídíme svačiny a možné uskladníme v lednici, nepoužitelné na druhý den vyhodíme.

DÓZY NA SVAČINY - PODEPSAT!!!

22.5. 2022

OPEN DANCE MISSION Mladá Boleslav

KDE? TJ AUTO ŠKODA, U STADIONU 1322, MB

KATEGORIE:DVK, JVK, HVK

SRAZ VLASTNÍ DOPRAVA PŘED HALOU: 09:15 hod

PŘEDPOKLÁDANÝ NÁVRAT PRACHATICE: cca 24:00 hod (předání dětí pouze v PT)

HARMONOGRAM SOUTĚŽE:

10:50 - KATEGORIE DVK / SHOW DANCE/ SWEET DREAM

13:00- VYHLÁŠENÍ DVK

13:50 - KATEGORIE JVK/ SHOW DANCE ELITE/ LABYRINTH

PŘESTÁVKA - SMĚR OBĚD!! :-)

17:00 - VYHLÁŠENÍ JVK

17:45 -  KATEGORIE HVK/ SHOW DANCE ELITE/ ČESTNÝ SKAUTSKÝ!

PROCHÁZKA / ZMRZKA / DLE POČASÍ

19:25 - VYHLÁŠENÍ HVK

20:00 - UKONČENÍ SOUTĚŽE A DOMŮ!!

28.5. 2022

CZECH DANCE TOUR 2022

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY

KDE? Sportovní hala Slávia, Vladivostocká 10, Praha

KATEGORIE: -  DVK, JVK, HVK 

Vlastní doprava: DVK - Lencová, Trojanová, Fialová K., Větrovcová, Pourová, Sládečková, Běťáková..7x

SRAZ: 8:30 před halou

Společná doprava: DVK -15x + JVK + HVK

SRAZ: 5:45 hod Crabdance

ODJEZD: 6:00 hod Crabdance

Předpokládaný příjezd Praha: 8:30 hod

Předpokládány návrat Prachatice: 23:30 hod

HARMONOGRAM SOUTĚŽE:

10:00 hod  - DVK FREESTYLE / "SWEET DREAM"

11:50 hod  - FINÁLE DĚTI FREESTYLE - 5 skupin

13:00 hod - VYHLÁŠENÍ DVK

14:30 hod  - JVK FREEESTYLE/ "LABYRINTH"

16:40 hod  - FINÁLE JVK - 5 skupin

17:25 hod - VYHLÁŠENÍ JVK

18:20 hod  -  HVK FREESTYLE/ "ČESTNÝ SKAUTSKÝ!"

20:15 - 20:45 hod -  VYHLÁŠENÍ HVK

 

ČERVEN 202

3. - 5.6. 2022

EVROPA 2 TANEČNÍ SKUPINA ROKU TOUR 2022

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY

KDE? Sportovní hala Slavie, Vladivostocká 1460/10, Praha 10

3.6. 2022 MČR - HLAVNÍ VĚKOVÁ KATEGORIE  " ČESTNÝ SKAUTSKÝ!"

SRAZ: 6:45 hod Crab

SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ : 10:00 hod

VYSTOUPENÍ: cca 12:45 hod

VYHLÁŠENÍ: 13:30 - 14:00 hod

Předpokládaný příjezd PT: 17:00 hod

4.6. 2022 MČR - DĚTSKÁ KATEGORIE " SWEET DREAM"

VLASTNÍ DOPRAVA + VLASTNÍ ODVOZ KULIS

SRAZ PŘED HALOU PRAHA: 14:00 hod

VYSTOUPENÍ: 16:40 hod / 1. kolo

FINÁLOVÉ KOLO 4 NEJLEPŠÍCH TÝMŮ: 18:40 hod/ 2. kolo

VYHLÁŠENÍ: 19:00 hod

 

18.6. 2022

DEN DĚTÍ - VLACHOVO BŘEZÍ - ZAHÁJENÍ

- vystoupí Dračí příběh + Sweet Dreem

 

23.6. 2022

MATEŘSKÁ ŠKOLKA PARAPLÍČKO - VYSTOUPENÍ

KDE? Prachatice, Česká 674

KDO? Dračí přípěh - kategorie MINI

Sraz: 14:30 hod

Vystoupení: 15:30 hod

Vystoupíme, dáme zákusek za odměnu a pádíme domů :-))

25. 6. 2022

SLAVNOSTI SOLNÉ ZLATÉ STEZKY PRACHATICE

- TANEČNÍ PÁSMO / MINI/DVK/JVK/HVK

KDE se srazíme?

INFO CENTRUM/STARÁ RADNICE - RADNIČNÍ SÁL/VELKÉ NÁMĚSTÍ PRACHATICE ( vchod u pódia)

SRAZ:

12:00 - JVK, HVK ( stavíme kulisy)

12:15 - DVK, MINI

Doprovod rodičů pouze u MINI. Ostatní rodiče děti k sálu vyprovodí a následně po vystoupení si děti vyzvednou :-) Všichni budou učesaní, DVK + připevněné šátky (uzel vlevo, ....pro kontrolu :-) vpravo z pohledu uvazujícího :-)

Můžete dorazit v kostýmu nebo se převléci na místě. Nezapomeňte přibalit pitivo :-)

VYSTOUPENÍ: 13:00 - 13:30 hod

1) JVK  - Labyrinth

2) HVK - Čestný skautský!

3) DVK - Sweet Dream

4) MINI - Dračí příběh

5) JVK  - Pásmo pro radost

6) Zamáváme, loučíme se a odcházíme si užít zasloužené prázdniny!!!

DĚKUJI VŠEM ZA FAMÓZNÍ ROK!

DĚKUJI ZA PODPORU, TRPĚLIVOST A MOTIVACI!

DĚTI ZVLÁDLY NEMOŽNÉ! MÁM NESKUTEČNOU RADOST :-)

BYL TO NÁROČNÝ ROK, KTERÝ NÁS VŠECHNY POSUNUL V MNOHA OHLEDECH

BYL TO ROK, KTERÝ STÁL ZA TO!

DĚKUJI ZA VÝJIMEČNOU CRAB RODINU!

PŘEKRÁSNÉ PRÁZDNINY VŠEM!

CRAAAB DANCEEE!

 

 

ČERVENEC 2022

 

23. - 30.7. 2022

LETNÍ TANEČNÍ SOUSTŘEDĚNÍ BAJTLICH 2022

- MINI, DVK, JVK

INFO: www.crabdance.cz/studio/letní soustředění

SRPEN 2022

15. - 19.8. 2022

PŘÍMĚSTSKÝ TANEČNÍ TÁBOR Prachatice I. turnus

Věková kategorie: 3-8 let (PIDI+MINI+nováčci)

INFO + seznam přihlášených : www.crabdance.cz/studio/ příměstský tábor

22. - 26. 2022

PŘÍMĚSTSKÝ TANEČNÍ TÁBOR Prachatice II. turnus

Věková kategorie: 9-16 let (DVK + JVK +nováčci)

 

 

 

vložil: monča (4.2.2022 16:25)