Loading...
X
Patroni studia
CALIBRA s.r.o.
prokliknutí: 7331
Koritenský Spedition s.r.o.
prokliknutí: 9780

Krabovo počítadlo
Online: 1
Dnes: 43
Týden: 587
Měsíc: 455
Celkem: 446502

Kalendář akcí

Nejnovější foto

sobota, 5.prosinec 2020
PoÚtStČtSoNe
-1     15:00-17:00 Mini B (STREET DANCE /Přípravka...)
     17:00-18:30 Junioři B (POHYBOVKY/GYMNASTIKA/11-1...)
     19:30-20:30 Power joga (Helenka Klimešová...)
2     10:00-11:10 Power joga
     15:00-17:00 Mini A (STREET DANCE/soutěžní ...)
     17:00-19:30 Junioři A (STREET DANCE/soutěžní ...)
3     14:30-16:00 Děti A (POHYBOVKY/GYMNASTIKA/(8-1...)
     16:00-18:30 Junioři B (STREET DANCE/soutěžní ...)
     19:30-20:30 Power joga (Hanka Šimáková...)
4     15:00-16:00 Mini A (POHYBOVKY/GYMNASTIKA Kaž...)
     16:00-17:30 Junioři A (POHYBOVKY/GYMNASTIKA Kaž...)
     18:00-21:00 Dospělí (STREET DANCE/16-26 let Le...)
56     16:00-18:00 Dospělí (POHYBOVKY/GYMNASTIKA Lekt...)
7     14:30-16:00 PIDI (Pohybový kurz pro malé ...)
     16:00-18:30 Děti A (STREET DANCE/soutěžní ...)
8     15:00-17:00 Mini B (STREET DANCE /Přípravka...)
     17:00-18:30 Junioři B (POHYBOVKY/GYMNASTIKA/11-1...)
     19:30-20:30 Power joga (Helenka Klimešová...)
9     10:00-11:10 Power joga
     15:00-17:00 Mini A (STREET DANCE/soutěžní ...)
     17:00-19:30 Junioři A (STREET DANCE/soutěžní ...)
10     14:30-16:00 Děti A (POHYBOVKY/GYMNASTIKA/(8-1...)
     16:00-18:30 Junioři B (STREET DANCE/soutěžní ...)
     19:30-20:30 Power joga (Hanka Šimáková...)
11     15:00-16:00 Mini A (POHYBOVKY/GYMNASTIKA Kaž...)
     16:00-17:30 Junioři A (POHYBOVKY/GYMNASTIKA Kaž...)
     18:00-21:00 Dospělí (STREET DANCE/16-26 let Le...)
1213     16:00-18:00 Dospělí (POHYBOVKY/GYMNASTIKA Lekt...)
14     14:30-16:00 PIDI (Pohybový kurz pro malé ...)
     16:00-18:30 Děti A (STREET DANCE/soutěžní ...)
15     15:00-17:00 Mini B (STREET DANCE /Přípravka...)
     17:00-18:30 Junioři B (POHYBOVKY/GYMNASTIKA/11-1...)
     19:30-20:30 Power joga (Helenka Klimešová...)
16     10:00-11:10 Power joga
     15:00-17:00 Mini A (STREET DANCE/soutěžní ...)
     17:00-19:30 Junioři A (STREET DANCE/soutěžní ...)
17     14:30-16:00 Děti A (POHYBOVKY/GYMNASTIKA/(8-1...)
     16:00-18:30 Junioři B (STREET DANCE/soutěžní ...)
     19:30-20:30 Power joga (Hanka Šimáková...)
18     15:00-16:00 Mini A (POHYBOVKY/GYMNASTIKA Kaž...)
     16:00-17:30 Junioři A (POHYBOVKY/GYMNASTIKA Kaž...)
     18:00-21:00 Dospělí (STREET DANCE/16-26 let Le...)
1920     16:00-18:00 Dospělí (POHYBOVKY/GYMNASTIKA Lekt...)
21     14:30-16:00 PIDI (Pohybový kurz pro malé ...)
     16:00-18:30 Děti A (STREET DANCE/soutěžní ...)
22     15:00-17:00 Mini B (STREET DANCE /Přípravka...)
     17:00-18:30 Junioři B (POHYBOVKY/GYMNASTIKA/11-1...)
     19:30-20:30 Power joga (Helenka Klimešová...)
23     10:00-11:10 Power joga
     15:00-17:00 Mini A (STREET DANCE/soutěžní ...)
     17:00-19:30 Junioři A (STREET DANCE/soutěžní ...)
24     14:30-16:00 Děti A (POHYBOVKY/GYMNASTIKA/(8-1...)
     16:00-18:30 Junioři B (STREET DANCE/soutěžní ...)
     19:30-20:30 Power joga (Hanka Šimáková...)
25     15:00-16:00 Mini A (POHYBOVKY/GYMNASTIKA Kaž...)
     16:00-17:30 Junioři A (POHYBOVKY/GYMNASTIKA Kaž...)
     18:00-21:00 Dospělí (STREET DANCE/16-26 let Le...)
2627     16:00-18:00 Dospělí (POHYBOVKY/GYMNASTIKA Lekt...)
28     14:30-16:00 PIDI (Pohybový kurz pro malé ...)
     16:00-18:30 Děti A (STREET DANCE/soutěžní ...)
29     15:00-17:00 Mini B (STREET DANCE /Přípravka...)
     17:00-18:30 Junioři B (POHYBOVKY/GYMNASTIKA/11-1...)
     19:30-20:30 Power joga (Helenka Klimešová...)
30     10:00-11:10 Power joga
     15:00-17:00 Mini A (STREET DANCE/soutěžní ...)
     17:00-19:30 Junioři A (STREET DANCE/soutěžní ...)
31     14:30-16:00 Děti A (POHYBOVKY/GYMNASTIKA/(8-1...)
     16:00-18:30 Junioři B (STREET DANCE/soutěžní ...)
     19:30-20:30 Power joga (Hanka Šimáková...)
---
-------
<< prosinec 2020 >>

Vážení a milí rodičové, tanečníci..


vzhledem k novým opatření vlády ČR ze dne 8. října 2020 jsme nuceni přerušit všechny tréninky v období od 9.10. do 25.10. 2020. Ušlé lekce nahradíme dětem následně o víkendech, máme k dispozici i celé druhé pololetí.

Na toto vládní omezení navazují podzimní prázdniny, které byly nově vyhlášeny na celý týden od 26.10. do 1.11. 2020.

V tomto týdnu bychom trénovali pouze v případě, že nám vláda povolí možnost sportu např. v menších skupinkách.

Pokud by i nadále byla situace nepříznivá, budeme Vás o dalším postupu informovat.

Opatrujte se! Tancujte! Opakujte chorea!Sportujte! Choďte ven a buďte zdraví!!!

Už teď se na Vás všechny těší TÝM CRABÁKŮ!!

A OPĚT STARTUJEME!

3. PROSINCE 2020

SE OTEVÍRÁ STUDIO  VŠEM TANEČNÍKŮM DLE NÍŽE UPRAVENÉHO ROZVRHU NA MĚSÍC PROSINEC 2020:

START: 3. 12. 2020

POSLEDNÍ LEKCE: 18. 12. 2020

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY: 21. 12. 2020 - 1. 1. 2021 (v případě domluvy je možné se mezi svátky vidět a dát lekci)

PONDĚLÍ:

14:30 - 15:30 hod        PIDI I.

(Matěj Kubát, Kačenka Hanzlovská, Isabelka Čechová, Natálka Císařová, Pepíček Krivko, Lucinka Hálková)

15:30 - 16:30 hod        PIDI II.

(Vašík Franz, Lencová Terezka, Kristiánek Růžička, Ella Sedláková, Vilma Vítkovská, Adrianka Sýkorová)

16:30 - 18:30 hod        DVK A I.

(Vlastík, Klárka B., Anežka, Valinka, Adélka, Domča, Filda, Kačka F., Klárka J.)

ÚTERÝ:

14:30 - 15:45 hod        MINI B I.

(Samík, Daník, Matyášek, Alešek, Marek, Apolenka, Maruška)

15:45 - 17:00 hod        MINI B II.

(Kristýnka G., Adélka, Kačka M.,  Vikča, Nellinka, Sofinka, Nora)

17:00 - 19:00 hod        JVK B I.

(Baruška, Veru, Nikča, Laurinka, Áďa, Kája, Jágr, Tom, Denda)

STŘEDA:

15:00 - 16:30 hod        MINI A I.

(Karolínka, Máťa, Káťa, Klárka, Sofinka, Baruška)

16:30 - 18:30 hod        JVK A II.

(Nellča, Káťa, Terezka, Kikča, Juli, Nikča S., Nikča F. + Elí, Nikča Ř.)

ČVRTEK:

14:30 - 16:30 hod        DVK A II.

(Eliška, Andy, Gabča, Berča, Agátka, Kačka Š., Terezka, Markétka, Barča)

16:30 - 18:30 hod        JVK B II.

(Domča, Anetka, Emmi, Deniska, Stelinka, Nellča, Lucík, Agátka, Maky)

PÁTEK:

14:30 - 16:00 hod       MINI A II.

(Adélka, Anička, Mia, Darinka, Rozálka )

16:00 - 18:00 hod       JVK A II.

(Anička, Sárka, Terezka, Anet, Lucka C., Klárka, Lucka B., + Kikča P., Kamča)

18:00 - 20:00 hod       HVK

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

vložil: monča (11.10.2020 18:04)