Loading...
X
Patroni studia
CALIBRA s.r.o.
prokliknutí: 7107
Koritenský Spedition s.r.o.
prokliknutí: 9475

Krabovo počítadlo
Online: 3
Dnes: 274
Týden: 580
Měsíc: 1479
Celkem: 417782

Kalendář akcí

Nejnovější foto

středa, 8.duben 2020
PoÚtStČtSoNe
--1     10:00-11:10 Power joga
     15:00-16:30 DĚTI B (GYMNASTIKA, STREČINK / S...)
     16:30-19:30 Junioři A (STREET DANCE Lektor: Moni...)
2     15:00-16:00 Mini A (GYMNASTIKA, STREČINK Sra...)
     16:00-18:30 Děti A (STREET DANCE Lektor: Moni...)
     19:00-20:00 Power joga
3     15:45-17:30 Junioři A (GYMNASTIKA, STREČINK Lek...)
     17:30-20:30 Dospělí (STREET DANCE Lektor: Vero...)
45
6     14:30-16:00 PIDI (Pohybový kurz pro malé ...)
     16:00-18:30 DĚTI B (STREET DANCE Lektor: Moni...)
7     09:00-11:00 STROOM DUB (TANEČNÍ A POHYBOVÁ TER...)
     15:00-17:00 Mini A (STREET DANCE Lektor: Moni...)
     17:00-18:30 Děti A (GYMNASTIKA, STREČINK Lek...)
     20:00-21:00 Power joga
8     10:00-11:10 Power joga
     15:00-16:30 DĚTI B (GYMNASTIKA, STREČINK / S...)
     16:30-19:30 Junioři A (STREET DANCE Lektor: Moni...)
9     15:00-16:00 Mini A (GYMNASTIKA, STREČINK Sra...)
     16:00-18:30 Děti A (STREET DANCE Lektor: Moni...)
     19:00-20:00 Power joga
10     15:45-17:30 Junioři A (GYMNASTIKA, STREČINK Lek...)
     17:30-20:30 Dospělí (STREET DANCE Lektor: Vero...)
1112
13     14:30-16:00 PIDI (Pohybový kurz pro malé ...)
     16:00-18:30 DĚTI B (STREET DANCE Lektor: Moni...)
14     09:00-11:00 STROOM DUB (TANEČNÍ A POHYBOVÁ TER...)
     15:00-17:00 Mini A (STREET DANCE Lektor: Moni...)
     17:00-18:30 Děti A (GYMNASTIKA, STREČINK Lek...)
     20:00-21:00 Power joga
15     10:00-11:10 Power joga
     15:00-16:30 DĚTI B (GYMNASTIKA, STREČINK / S...)
     16:30-19:30 Junioři A (STREET DANCE Lektor: Moni...)
16     15:00-16:00 Mini A (GYMNASTIKA, STREČINK Sra...)
     16:00-18:30 Děti A (STREET DANCE Lektor: Moni...)
     19:00-20:00 Power joga
17     15:45-17:30 Junioři A (GYMNASTIKA, STREČINK Lek...)
     17:30-20:30 Dospělí (STREET DANCE Lektor: Vero...)
1819
20     14:30-16:00 PIDI (Pohybový kurz pro malé ...)
     16:00-18:30 DĚTI B (STREET DANCE Lektor: Moni...)
21     09:00-11:00 STROOM DUB (TANEČNÍ A POHYBOVÁ TER...)
     15:00-17:00 Mini A (STREET DANCE Lektor: Moni...)
     17:00-18:30 Děti A (GYMNASTIKA, STREČINK Lek...)
     20:00-21:00 Power joga
22     10:00-11:10 Power joga
     15:00-16:30 DĚTI B (GYMNASTIKA, STREČINK / S...)
     16:30-19:30 Junioři A (STREET DANCE Lektor: Moni...)
23     15:00-16:00 Mini A (GYMNASTIKA, STREČINK Sra...)
     16:00-18:30 Děti A (STREET DANCE Lektor: Moni...)
     19:00-20:00 Power joga
24     15:45-17:30 Junioři A (GYMNASTIKA, STREČINK Lek...)
     17:30-20:30 Dospělí (STREET DANCE Lektor: Vero...)
2526
27     14:30-16:00 PIDI (Pohybový kurz pro malé ...)
     16:00-18:30 DĚTI B (STREET DANCE Lektor: Moni...)
28     09:00-11:00 STROOM DUB (TANEČNÍ A POHYBOVÁ TER...)
     15:00-17:00 Mini A (STREET DANCE Lektor: Moni...)
     17:00-18:30 Děti A (GYMNASTIKA, STREČINK Lek...)
     20:00-21:00 Power joga
29     10:00-11:10 Power joga
     15:00-16:30 DĚTI B (GYMNASTIKA, STREČINK / S...)
     16:30-19:30 Junioři A (STREET DANCE Lektor: Moni...)
30     15:00-16:00 Mini A (GYMNASTIKA, STREČINK Sra...)
     16:00-18:30 Děti A (STREET DANCE Lektor: Moni...)
     19:00-20:00 Power joga
---
-------
<< duben 2020 >>

Taneční rok 2020 :-)

HARMONOGRAM 2020


AKTUÁLNÍ INFORMACE BŘEZEN 2020!!!

Mimořádné nařízení vlády od 10.3. 18:00 hod zrušilo výuku jen  na základních , středních, vyšších a vysokých školách. Opatření se výslovně netýká mateřských škol, školních klubů nebo středisek volného času.

11.03. 2020

Taneční studio Crabdance z.s. na základě povolení KHS/EPIDEMIOLOGIE Mudr. Krabačové pokračuje dle rozvrhu. 

Opatření/prevence:

1) zákaz docházky tanečníků s příznaky virozy, chřipky apod.

2) zákaz docházky tanečníků do odvolání, kteří vycestovali do zahraničí

3) dezinfekce+hygiena

V případě zvýšené absence či nového nařízení vlády se budou taneční lekce rušit a rozjedeme CRAB soutěž ONLINE o nej domácí choreo:-)

Prioritou nás všech je NAŠE/ VAŠE zdraví :-)

Pevně věřím, že celou situaci zvládneme a současně všem přeji hlavně zdravíčko a pevné nervy. Respektujte prosím veškerá opatření skrze eliminaci jakékoli nákazy. Situaci v ČR nesmíme podcenit a zároveň není na místě podléhat nepřiměřené panice. My to dáme! :-)

Na děti se těší Monča + nej asistentky :-)

12.03. 2020

ZRUŠENÉ TANEČNÍ LEKCE VŠECH VĚKOVÝCH KATEGORIÍ DO ODVOLÁNÍ.

 

 

DANCE TOUR 2020:

 

 

28.3. 2020  ZRUŠENÉ!!!!!

EVROPA 2 - TANEČNÍ SKUPINA ROKU / BEST DANCE GROUP 2020

Regionální kolo

Jindřichův Hradec

Kde? U stadionu 1137

Společná doprava: ŠVARCTRANS/55 míst/volná místa k dohlášení

HVK 12x  JVK 20x DVK A 7x DVK B 2x + Monika

HVK - všichni, JVK - všichni

DVK A - Bundová, Trostová, Vlčková, Tůma, Pokorný?, Sladová, Nováková

DVK B - Svobodová, Švecová

Zúčastní se: MINI, DVK A, DVK B, JVK, HVK

 

4.4. 2020

CZECH DANCE TOUR 2020

Regionální kolo

Ústí nad Labem

Zúčastní se: MINI ( na základě rozhodnutí rodičů), DVK A, DVK B, JVK,

HVK

SPOLEČNÁ DOPRAVA: BESTREJKATRANS/60míst/volná místa k dohlášení

HVK 12x, JVK 20x, DVK A 17x, DVK B 3x + Monika

HVK - všichni, JVK - všichni

DVK A - Bundová, Trostová, Vlčková, Tůma, Pokorný, Sladová, Nováková, Šafránková, Šulanová, Šmídová, Kovářová, Micková, Fajtl, Jírů, Turková, Urbanová, Průhová

DVK B - Svobodová, Švecová, Jiráň

9. - 10.4. 2020

VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY / ODPOČINEK! / VOLŇÁSKO!

18.4. 2020

MISTROVSTVÍ ČECH

EVROPA 2 - TANEČNÍ SKUPINA ROKU / BEST DANCE GROUP 2020

Praha

Zúčastní se: MINI (dle postupu a rozhodnutí rodičů), DVK A, DVK B a HVK dle postupu

SPOLEČNÁ DOPRAVA: BESTREJKATRANS/49míst/volná místa

HVK 12+1x, DVK A 18x, DVK B 6x

DVK A - Bundová, Trostová, Vlčková, Turková, Tůma, Šulanová, Šmídová, Šafránková, Sladová, Řezanková, Průhová, Pokorný, Nováková, Micková, Kovářová, Jírů, Hodinová, Urbanová

DVK B Škopková, Svobodová, Švecová, Jiráň, Fialová Andy, Bušek

19.4. 2020

MISTROVSTVÍ ČECH

EVROPA 2 - TANEČNÍ SKUPINA ROKU / BEST DANCE GROUP 2020

Praha

Zúčastní se: JVK (dle postupu)

SPOLEČNÁ DOPRAVA: ŠVARCTRANS/36míst/volná místa k dohlášení

JVK 20x + 4

25.4. 2020

MISTROVSTVÍ ČECH

CZECH DANCE TOUR 2020

Chrudim

Zúčastní se: MINI ( dle rozhodnutí rodičů a postupu), DVK A, DVK B, JVK a HVK (dle postupu)

SPOLEČNÁ DOPRAVA: BESTREJKATRANS/60míst

HVK 12+1, JVK 20x, DVK A 19x, DVK B 5x

HVK - všichni

DVK A - Bundová, Trostová, Vlčková, Turková, Tůma,Šulanová, Šmídová, Šafránková, Sladová, Řezanková, Průhová, Pokorný, NOváková, Micková, Kovářová, Jírů, Hodinová, Urbanová, Fajtl

DVK B - Svobodová, Švecová, Jiráň, Bušek, Fialová Andy, Škopková

30.4. - 1.5. 2020

BENEŠOVSKÝ MĚDVĚD

Děčín

Zúčastní se: MINI, DVK A, DVK B, JVK, HVK

Soutěž se koná 1.5. 2020.

Ti, kdo razí společnou dopravu odjíždí 30.5.(nocleh zajištěn).

SPOLEČNÁ DOPRAVA: BESTREJKATRANS/60míst/volná místa k dohlášení

HVK 12+1x, JVK 20x, DVK A 16x, DVK B 5x

VIZ:25.4. / ZMĚNA: DVK B - Fialová Andy vl.doprava + dopřihlášena Fialová Kateřina, DVK A - Fajtl + Urbanová+Šulanová  vl.doprava

 

16.5. 2020

DANCEMANIA CUP 2020

ÚSTÍ NAD LABEM

KDE? SPORTOVNÍ HALA SLUNETA, JATEČNÍ 1026/18

Zúčastní se: MINI(dle rozhodnutí rodičů), DVK A, B, JVK, HVK

SPOLEČNÁ DOPRAVA: BESTREJKATRANS/60míst

HVK 12+1x, JVK 20x, DVK A 19x, DVK B 6x

DVK A - Bundová, Trostová, Vlčková, Turková, Tůma, Šulanová, Šmídová, Šafránková, Sladová, Řezanková, Průhová, POkorný, Nováková, Micková, Kovářová, Jírů, Urbanová, Hodinová, Fajtl

DVK B - Švecová, Škopková, Svobodová, Fialová A, Bušek, Jiráň ( v případě rozhodnutí, že vyrazí o víkendu kategorie HVK, JVK, DVK na dvě soutěže + 16.5. - budete si muset zajistit odvoz ze soutěže)

V případě varianty obou soutěží -UBYTOVÁNÍ PRO HVK, JVK a DVK A zajištěno v Praze. Čekáme na potvrzení od dopravce.

17. 5. 2020

O STODŮLECKÝ POHÁR

PRAHA

SPOLEČNÁ DOPRAVA: BETREJKATRANS/60 míst

ÚČAST: DVK A, JVK, HVK - V ŘEŠENÍ / POTVRDÍME VČAS/ Z Ústí by všichni přejeli směr Praha, přenocovali a pokračovali na další soutěži :-)

23.5. 2020

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY

CZECH DANCE TOUR 2020

Praha

Kde? Sportovní hala Slavia - Vladivostocká 1460/10, Praha 10

Zúčastní se: dle postupu

SPOLEČNÁ DOPRAVA: BESTREJKATRANS/53míst

HVK 12+1, JVK 20x, DVK A 16x, DVK B - 4x

VIZ:16.5./ ZMĚNA: DVK A - Fajtl, Řezanková, Hodinová  vlastní doprava/ DVK B - Škopková, Bušek, Jiráň vlastní doprava

 

30. - 31.5. 2020

MISTROVSTVÍ EVROPY

EVROPA 2 - TANEČNÍ SKUPINA ROKU / BEST DANCE GROUP 2020

- DLE POSTUPU A INDIVIDUÁLNÍHO ROZHODNUTÍ DĚTÍ + RODIČŮ /VL.DOPRAVA/VYŘEŠÍME PO MČ.

 

5. - 7.6. 2020

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY

EVROPA 2 - TANEČNÍ SKUPINA ROKU / BEST DANCE GROUP 2020

Zúčastní se: dle postupu

Pravděpodobně doprava vlastní pro všechny kategorie (nelze rezervovat do  měsíce června dopravu, pokud do poslední chvíle neznáme počet postupujících) + budeme potřebovat pomoci ze stran rodičů s odvozem rekvizit dle postupujících.

Rozdělení kategorií a disciplín  mezi výše uvedený termín nebyl ještě zveřejněn. Doplníme ihned po aktualizaci.

SPOLEČNÁ DOPRAVA /REZERVACE:

5.6. ŠVARCTRANS 36míst

6.6. BESTREJKATRANS 45míst

7.6. ŠVARCTRANS 36míst

?????????????

 



SLAVNOSTI ZLATÉ SOLNÉ STEZKY 

- ZÚČASTNÍ SE VŠECHNY KATEGORIE!!!


18. - 25. 7. 2020 - LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ BAJTLICH

SPOLEČNÁ DOPRAVA: ŠVARCTRANS 61míst/dle uhrazených záloh

 

24. - 28. 8. 2020 - TANEČNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR




 

 

 

 

 

vložil: monča (29.12.2019 10:13)