Loading...
X
Patroni studia
CALIBRA s.r.o.
prokliknutí: 7796
Koritenský Spedition s.r.o.
prokliknutí: 10254

Krabovo počítadlo
Online: 1
Dnes: 69
Týden: 69
Měsíc: 2065
Celkem: 476446
Studio > PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR 2021

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR 2021

PŘÍMĚSTSKÝ TANEČNÍ TÁBOR 2021

 

I. TURNUS

PIDI, MINI A, MINI B + nováčci (3-7let)

TERMÍN: 16.8. - 20.8. 2020 (po-pá)

Kde: Taneční studio Crabdance z.s, Starokasárenská 192, Prachatice

Před nástupem na příměstský taneční tábor mají povinnost děti splnit jednu z podmínek OTN (očkování-test-nemoc)

(Nevztahuje se na děti do 6 let)

* PCR test starý max. 7 dní

* Potvrzení o prodělané nemoci, platí max. 180 dnů

* Antigenní test starý max. 3 dny (možné přetestování během tábora samotestem na místě)

* Samotest provedený na místě (vlastní)

+ KAŽDÝ ODEVZDÁ

* PŘIHLÁŠKA

* BEZINFEKČNOST K DATUMU NÁSTUPU (vyplníte na místě )

* KOPIE PRŮKAZU POJIŠTĚNCE (platí pro nováčky a sourozence)

* GDPR (platí pouze pro nováčky)

Děti do 6 let:

* Čestné prohlášení o nenařízení karantény a o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění

* Bezinfekčnost k datumu nástupu (vyplníte na místě)

* Kopie průkazu pojištěnce (platí pro nováčky a sourozence)

* GDPR (platí pouze pro nováčky, vyplníte na místě)

***

ROZVRH:

PONDĚLÍ: 16.8.

07:30 - 08:15 Administrace ( doplnění všech formulářů před nástupem na tábor)

08:30  - 15:30 Příměstský taneční tábor

15:30 -  16:30 Platby

ÚTERÝ - PÁTEK: 17. - 20.8.

08:30 - 15:30 ( Studio bude otevřené již od 8:00 hod)

 

Zodpovědný vedoucí: Monika Kobanová

Zástupce vedoucího: Barbora Trojanová

Asistence: Dagmar Bízková, Nikola Bízková, Lucie Bízková, Lucie Prášková, Emma Bundová, Veronika Šmídová, Adéla Urbanová

Cena celkem : 2000,- Kč 

Cena zahrnuje: Taneční výuka, 5 x oběd+odpo svačina, uvítací dárek 250,-Kč, pamětní medaile, pomůcky + nové vybavení pro  kreativní tvoření, nové vybavení pro rozvoj hrubé motoriky....Doufáme, že děti příjemně překvapíme :-)

COVID kompenzace 30% SLEVA : Mohou využít registrovaní tanečníci 2020/21, kteří uhradili celoroční zápisné.

S SEBOU: Mini svačinku na dopo, pitivo (podepsaná lahev!), ROUŠKU, pláštěnku dle počasí, taneční obuv, taneční oblečení.

Na každém turnusu bude zajištěno:

- každodenní úklid + dezinfekce

- celodenní větrání prostor

- jednorázové ručníky + dezinfekce

- měření teplot

 

JMENNÝ SEZNAM:

1. Větrovcová Barbora

2. Štangretová Sofie

3. Hanzlovská Karolína

4. Kramlová Anna

5. Sládečková Klára

6. Pokorný Matěj

7. Bubíková Viktorie - nováček

8. Běťák Aleš

9. Bubíková Sofie - nováček

10.Čechová Isabela

11.Franz Václav

12.Hanzlovská Kateřina

13.Janoušková Valérie

14.Lencová Tereza

15.Moravec Daniel

16.Moravec Samuel

17.Moravec Mia

18.Mrázová Rozálie

19.Bojerová Nela - nováček

20.Pancerová Marie

21.Pechková Apolena

22.Sládeček Michal

23.Šotolová Markéta - nováček

24.Vacková Nela - nováček

25.Vančurová Sofie

26.Vodičková Kateřina - nováček

27. Žlábková Nora

 

Těšíme se na Vás na všechny strašně moooc !!!!

 

II. TURNUS

DVK A, JVK (9-14let)

TERMÍN: 23.8. - 28.8. 2021 (po - so)

KDE: Taneční studio Crabdance z.s., Starokasárenská 192, Prachatice

Zodpovědný vedoucí: Monika Kobanová

Asistenti: Baruš Trojanová, dáda Bízková, Lucie Prášková

Před nástupem na příměstský tábor mají povinnost děti splnit jednu z podmínek OTN(očkování-test-nemoc):

* PCR test starý max 7 dní

* Potvrzení o prodělané nemoci, platí max. 180 dnů

* Antigenní test starý max. 3 dny

* Samotest provedený na místě ( vlastní)

+ KAŽDÝ ODEVZDÁ

* PŘIHLÁŠKA

* KOPIE PRŮKAZU POJIŠTĚNCE (platí pro nováčky a sourozence) Registrovaní tanečníci odevzdávali 20/21

* BEZINFEKČNOST k datumu nástupu (odkaz na formulář bude odeslán)

HARMONOGRAM:

KAŽDÝ DEN / 08:30 - 16:00hod ( Studio bude otevřeno již od 8 hodin)

PONDĚLÍ:

07:45 - 08:15 hod SAMOTEST NA MÍSTĚ

08.15 - 09:00 hod PLATBY

(Prosím, aby děti měly penízky připraveny v obálce  a podepsané pro rychlou akci :-)+ ADMINISTRACE

09:00 - 16:00 hod WORKSHOP Stanislav Prošek Soul United Praha

ÚTERÝ:

08:30 - 16:00 hod WORKSHOP Eunika Rucká Šimberská Maestro-motion Liberec

STŘEDA:

08:30 - 16:00 hod WORKSHOP Eunika Rucká Šimberská Maestro-motion Liberec

ČTVRTEK:

06:00 - 21:00 hod VÝLET " PARK MIRAKULUM" NYMBURK :-)

- NUTNÝ Antigenní nebo PCR test (v restauracích) a dle KHS nově i ve venkovních areálech.

V tomto případě zvolte při nástupu na příměstský tábor nejlépe PCR test na celý týden  nebo pondělní samotest na místě + antigenní v týdnu na výlet.

Vstupné skupinové : 220,- Kč

Doprava: 480,- Kč

Sraz: 06:00 hod Crabdance  Odjezd: 06:15 hod

Předpokládaný příjezd: 21:00 hod

Dohlášeni: dohled Klára Janoušková + Viki, dohled Klára Sládečková + Míša, Terezka Sladová

S sebou: PRŮKAZ POJIŠTĚNCE, CERTIFIKÁT TEST NEGATIVNÍ, rouška, kapesné na oběd, slabou dečku, ručník(decathlon) na piknik :-), pitivo, svačina, dle počasí : plavky?pláštěnka?

!!!POZOR!!!Do poslední chvíle budeme čekat na předpověď počasí. V případě špatného počasí vymyslíme plán B a bude možná změna odjezdu. V tomto případě obdržíte včas info formou sms.

PÁTEK - SOBOTA

09:00 - ZAČÍNÁME POZDĚJII! :-)

OPAKOVÁNÍ VAZEB, SOUTĚŽE, PÁRTY, VÁNOCE!!!!, ROZLUČKA S ASISTENTKOU BARUŠKOU !

S SEBOU: spacák, karimatka, velká svačina, pitivo, dárky, SNÍDANI (bábovka atd :-))))

SOBOTA  9:00 - 10:00 hod UKONČUJEME MEGA AKCI !!!

 

Cena celkem: 2400,- Kč / úhrada v den nástupu

COVID kompenzace 30% SLEVA (pro registrované tanečníky, kteří uhradili celoroční zápisné)

STRAVA: V případě diet prosím včas nahlásit!!!

 

POZOR! POMŮCKY NA TVOŘENÍČKO: (Přineste si již v pondělí v nadepsaném sáčku)

- KAMENY cca 7-12cm, budeme vyrábět podstavec na fotečky

- KORÁLKY, které budeme navlékat na drátek

- VLNA (barvu , kterou máte rádi...)

+ dost pitiva (podepsaná lahev!), svačinku, taneční obuv, pláštěnku...

NA KAŽDÉM TURNUSU BUDE ZAJIŠTĚNO:

- KAŽDODENNÍ ÚKLID + DEZINFEKCE

- CELODENNÍ VĚTRÁNÍ PROSTOR

- JEDNORÁZOVÉ RUČNÍKY + DEZINFEKCE

- MĚŘENÍ TEPLOT

S SEBOU: PŘEZŮVKY - TANEČNÍ OBUV, TANEČNÍ OBLEČENÍ, PLÁŠTĚNKA (dle počasí), DOPOLEDNÍ SVAČINA, PITÍ

 

JMENNÝ SEZNAM:

DVK:

1. Běťáková Klára

2. Bušek Filip

3. Bžochová Barbora

4. Fialová Andrea

5. Fialová Kateřina

6. Hubáčková Valérie

7. Janoušková Klára

8. Kadlecová Anna

9. Lencová Gabriela

10. Svobodová Adéla

11. Šebestová Agáta

12. Škopková Kateřina

13. Švecová Tereza

14. Tomášková Markéta

15. Trojanová Berenika

16. Pourová Kateřina

17. Sládečková Klára

JVK:

18. Bundová Emma

19. Hodinová Nikola

20. Jírů Dominika

21. Kovářová Denisa

22. Micková Stela

23. Pokorný Jaroslav

24. Průhová Barbora

25. Trostová Markéta

26. Řezanková Nella

27. Sladová Karolína

28. Šafránková Lucie

29. Šmídová Veronika

30. Šulanová Laura

31. Turková Aneta

32. Urbanová Adéla

33. Cinádrová Lucie

34. Bízková Lucie

35. Bušek Maxim

 

TĚŠÍME SE NA VÁS BANDO!

 

 

 

 

 

vložil: admin (18.02.2012)