Loading...
X
Patroni studia
CALIBRA s.r.o.
prokliknutí: 8316
Koritenský Spedition s.r.o.
prokliknutí: 11205

Krabovo počítadlo
Online: 1
Dnes: 41
Týden: 153
Měsíc: 2068
Celkem: 528893
Studio > O nás

O nás

Taneční studio CRABDANCE o.s., PRACHATICE Provozovna: Starokasárenská 192, Prachatice

Taneční studio CRABDANCE o.s. vzniklo v září 2008

na základě nového projektu Moniky Kobanové, která je zároveň hlavním vedoucím, tanečním lektorem a managerem. Jedná se o nový způsob výuky, která zajišťuje všestrannou výuku tance včetně rozsáhlých pohybových aktivit. Hodiny tance vyučuje hlavní vedoucí, který s dětmi prochází základy tanečních stylů a připravuje soutěžní choreografii. Zároveň tuto hodinu doplňuje profesionální lektor dalším tanečním stylem( moderní gymnastika, klasický balet, streetdance…).Děti mají též možnost ZDARMA docházet na večerní hodiny rehabilitačního cvičení s fyzioterapeutkou s 15 letou praxí, Karin Štěpánovou.

 

Snažíme se, aby děti získaly základy mnoha tanečních stylů.  Výrazový tanec, RnB,  Street Dance, House, Funky stylez -( locking, poping),  Hip - hop, Break Dance, dancehall,  apod. O víkendech jsou zváni lektoři z Českých Budějovic Martin Gálik, Tomáš Šíma ( street) a Adéla janušová.

Děti se zúčastňují soutěží po celé ČR i zahraničí, vystupují na různých akcích, plesech apod.

Taneční studio CRABDANCE o.s. zajišťuje pro děti mimo tanečních aktivit, zimní soustředění, vánoční nadílky, letní soustředění, akce pro rodiče a děti a vlastní CRABDANCE SHOW, kde předvedou všechny kategorie od těch nejmenších choreografie svým nejbližším a poděkují tak i sponzorům, kteří podpořili jejich práci.

Mimo pestré nabídky tanečních, pohybových a volnočasových aktivit se Taneční studio CRABDANCE o.s. zaměřilo na výbavu prostorů. Naším cílem bylo zajistit dětem zázemí, klubovnu a příjemné prostředí pro tanec a zároveň zábavu, kam se děti rády vrací.

Malé pidi krabíky na hodinách čeká motorická dráha složena z atraktivních pomůcek. Klouzačka, tunely, různé nášlapné dráhy, žíněnky, kroužky, prolézací domeček, bazén s kuličkami včetně roztomilých hopsadel a houpačky.

Ve večerních hodinách je taneční studio určenou pro širokou veřejnost. Nabízíme hodiny kalanetiky, power jogy a rehabilitačního cvičení.

 

Hlavní cíl Tanečního studia CRABDANCE:

 

 

Cílem projektu je zajistit příjemné prostředí, zázemí, klubovnu, nezapomenutelné zážitky, kvalitní všestrannou výuku tance, pohybové vyžití, motivaci, možnost se seberealizovat, rozvíjet vlastní fantazii v oblasti tance, práce na soutěžních a nesoutěžních choreografiích, které děti následně představují na tanečních přehlídkách, akcích či soutěžích včetně podpory vzájemných vztahů mezi rodiči a dětmi.

 

Tancujete doma před zrcadlem? Nudíte se odpoledne? Chybí vám kamarádi? Smějete se rádi? Připadáte si jako dřevo a rádi by jste se něco naučili?... Tak to jste tady správně! Nikdo učený totiž z nebe nespadl...

 

 

vložil: admin (29.07.2008)

odkaz: http://www.crabdance.cz