Loading...
X
Patroni studia
CALIBRA s.r.o.
prokliknutí: 7063
Koritenský Spedition s.r.o.
prokliknutí: 9431

Krabovo počítadlo
Online: 1
Dnes: 148
Týden: 1175
Měsíc: 2805
Celkem: 406437

Kalendář akcí

Nejnovější foto

neděle, 16.únor 2020
PoÚtStČtSoNe
--1     10:00-11:10 Power joga
     15:00-16:30 DĚTI B (GYMNASTIKA, STREČINK / S...)
     16:30-19:30 Junioři A (STREET DANCE Lektor: Moni...)
2     15:00-16:00 Mini A (GYMNASTIKA, STREČINK Sra...)
     16:00-18:30 Děti A (STREET DANCE Lektor: Moni...)
     19:00-20:00 Power joga
3     15:45-17:30 Junioři A (GYMNASTIKA, STREČINK Lek...)
     17:30-20:30 Dospělí (STREET DANCE Lektor: Vero...)
45
6     Trénink - PIDI (OPĚT ZAČÍNÁME! ZMĚNY...)

     Trénink - Mini A (OPĚT ZAČÍNÁME! ZMĚNY...)

     Trénink - Děti A (OPĚT ZAČÍNÁME! ZMĚNY...)

     Trénink - DĚTI B (OPĚT ZAČÍNÁME! ZMĚNY...)

     Trénink - Junioři A (OPĚT ZAČÍNÁME! ZMĚNY...)

     Trénink - Dospělí (OPĚT ZAČÍNÁME! ZMĚNY...)

     14:30-16:00 PIDI (Pohybový kurz pro malé ...)
     16:00-18:30 DĚTI B (STREET DANCE Lektor: Moni...)
7     09:00-11:00 STROOM DUB (TANEČNÍ A POHYBOVÁ TER...)
     15:00-17:00 Mini A (STREET DANCE Lektor: Moni...)
     17:00-18:30 Děti A (GYMNASTIKA, STREČINK Lek...)
     20:00-21:00 Power joga
8     10:00-11:10 Power joga
     15:00-16:30 DĚTI B (GYMNASTIKA, STREČINK / S...)
     16:30-19:30 Junioři A (STREET DANCE Lektor: Moni...)
9     Trénink - PIDI (VÝZVA - NEDOPLATKY ZÁPI...)

     Trénink - Mini A (VÝZVA - NEDOPLATKY ZÁPI...)

     Trénink - Děti A (VÝZVA - NEDOPLATKY ZÁPI...)

     Trénink - DĚTI B (VÝZVA - NEDOPLATKY ZÁPI...)

     Trénink - Junioři A (VÝZVA - NEDOPLATKY ZÁPI...)

     Trénink - Dospělí (VÝZVA - NEDOPLATKY ZÁPI...)

     Soustředění - Děti A (ZIMNÍ SOUSTŘEDĚNÍ - P...)

     Soustředění - DĚTI B (ZIMNÍ SOUSTŘEDĚNÍ - P...)

     Soustředění - Děti A (ZIMNÍ SOUSTŘEDĚNÍ I. ...)

     Soustředění - DĚTI B (ZIMNÍ SOUSTŘEDĚNÍ I. ...)

     Soustředění - Děti A (ZIMNÍ SOUSTŘEDĚNÍ I. ...)

     Soustředění - DĚTI B (ZIMNÍ SOUSTŘEDĚNÍ I. ...)

     15:00-16:00 Mini A (GYMNASTIKA, STREČINK Sra...)
     16:00-18:30 Děti A (STREET DANCE Lektor: Moni...)
     19:00-20:00 Power joga
10     15:45-17:30 Junioři A (GYMNASTIKA, STREČINK Lek...)
     17:30-20:30 Dospělí (STREET DANCE Lektor: Vero...)
1112
13     14:30-16:00 PIDI (Pohybový kurz pro malé ...)
     16:00-18:30 DĚTI B (STREET DANCE Lektor: Moni...)
14     Trénink - Mini A (ZRUŠENÝ TRÉNINK...)

     09:00-11:00 STROOM DUB (TANEČNÍ A POHYBOVÁ TER...)
     15:00-17:00 Mini A (STREET DANCE Lektor: Moni...)
     17:00-18:30 Děti A (GYMNASTIKA, STREČINK Lek...)
     20:00-21:00 Power joga
15     10:00-11:10 Power joga
     15:00-16:30 DĚTI B (GYMNASTIKA, STREČINK / S...)
     16:30-19:30 Junioři A (STREET DANCE Lektor: Moni...)
16     Soustředění - Junioři A (...)

     Soustředění - Dospělí (...)

     15:00-16:00 Mini A (GYMNASTIKA, STREČINK Sra...)
     16:00-18:30 Děti A (STREET DANCE Lektor: Moni...)
     19:00-20:00 Power joga
17     15:45-17:30 Junioři A (GYMNASTIKA, STREČINK Lek...)
     17:30-20:30 Dospělí (STREET DANCE Lektor: Vero...)
1819
20     14:30-16:00 PIDI (Pohybový kurz pro malé ...)
     16:00-18:30 DĚTI B (STREET DANCE Lektor: Moni...)
21     09:00-11:00 STROOM DUB (TANEČNÍ A POHYBOVÁ TER...)
     15:00-17:00 Mini A (STREET DANCE Lektor: Moni...)
     17:00-18:30 Děti A (GYMNASTIKA, STREČINK Lek...)
     20:00-21:00 Power joga
22     10:00-11:10 Power joga
     15:00-16:30 DĚTI B (GYMNASTIKA, STREČINK / S...)
     16:30-19:30 Junioři A (STREET DANCE Lektor: Moni...)
23     15:00-16:00 Mini A (GYMNASTIKA, STREČINK Sra...)
     16:00-18:30 Děti A (STREET DANCE Lektor: Moni...)
     19:00-20:00 Power joga
24     Soustředění - PIDI (PŘÍMĚSTSKÝ TANEČNÍ ...)

     Soustředění - Mini A (PŘÍMĚSTSKÝ TANEČNÍ ...)

     Soustředění - Mini B (PŘÍMĚSTSKÝ TANEČNÍ ...)

     Soustředění - Děti A (PŘÍMĚSTSKÝ TANEČNÍ ...)

     Soustředění - DĚTI B (PŘÍMĚSTSKÝ TANEČNÍ ...)

     Soustředění - Junioři A (PŘÍMĚSTSKÝ TANEČNÍ ...)

     15:45-17:30 Junioři A (GYMNASTIKA, STREČINK Lek...)
     17:30-20:30 Dospělí (STREET DANCE Lektor: Vero...)
2526     Trénink - PIDI (VYSOKÁ ABSENCE - PROSBA!...)

     Trénink - Mini A (VYSOKÁ ABSENCE - PROSBA!...)

     Trénink - Děti A (VYSOKÁ ABSENCE - PROSBA!...)

     Trénink - DĚTI B (VYSOKÁ ABSENCE - PROSBA!...)

     Trénink - Junioři A (VYSOKÁ ABSENCE - PROSBA!...)

27     Trénink - DĚTI B (ZRUŠENÝ TRÉNINK ! MARO...)

     Trénink - DĚTI B (ODKAZ NA BOTKY!!!! DVK B ...)

     14:30-16:00 PIDI (Pohybový kurz pro malé ...)
     16:00-18:30 DĚTI B (STREET DANCE Lektor: Moni...)
28     Trénink - Děti A (GYMNASTIKA ZRUŠENA! ...)

     Trénink - Děti A (KOSTÝM! - KAPSÁČE + BO...)

     Soutěž - Mini A (KOSTÝM/ ODKAZ NA BOTIČK...)

     09:00-11:00 STROOM DUB (TANEČNÍ A POHYBOVÁ TER...)
     15:00-17:00 Mini A (STREET DANCE Lektor: Moni...)
     17:00-18:30 Děti A (GYMNASTIKA, STREČINK Lek...)
     20:00-21:00 Power joga
29     10:00-11:10 Power joga
     15:00-16:30 DĚTI B (GYMNASTIKA, STREČINK / S...)
     16:30-19:30 Junioři A (STREET DANCE Lektor: Moni...)
30     15:00-16:00 Mini A (GYMNASTIKA, STREČINK Sra...)
     16:00-18:30 Děti A (STREET DANCE Lektor: Moni...)
     19:00-20:00 Power joga
31     15:45-17:30 Junioři A (GYMNASTIKA, STREČINK Lek...)
     17:30-20:30 Dospělí (STREET DANCE Lektor: Vero...)
--
-------
<< leden 2020 >>

Taneční rok 2020 :-)

HARMONOGRAM 2020

Začínáme 6. ledna 2020 :-)

 

Týden: 6. - 10. leden / KRÁTKÝ TÝDEN

6.1. - BEZE ZMĚN/ DLE KLASICKÉHO ROZVRHU

7.1. - BEZE ZMĚN/ DLE KLASICKÉHO ROZVRHU + DVK A 17:00 - 18:30 !!!

8.1. - JKV zkrácený trénink 16:30 - 19:00 hod

9.1. - ZRUŠENÝ TRÉNINK DVK A skrze nástup na zimní soustředění

       -  SOUSTŘEDĚNÍ I. TURNUS /NÁSTUP PENZION EKOSPORT :-) /  DVK A + DVK B

10.1. - ZRUŠENÝ TRÉNINK HVK

         - SOUSTŘEDĚNÍ I. TURNUS

11.1. - SOUSTŘEDĚNÍ I. TURNUS

12.1. - SOUSTŘEDĚNÍ I. TURNUS

Týden: 13. - 17. leden / KRÁTKÝ TÝDEN / VOLNO - mixování hudeb

13.1. - ZRUŠENÉ TRÉNINKY PIDI + DKV B (nutný odpočinek)

14.1. - ZRUŠENÉ TRÉNINKY MINI + DVK A/MIXOVÁNÍ HUDBY MINI + PŘÍPRAVA SOUSTŘEDĚNÍ II. TURNUSU

15.1. - ZRUŠENÝ TRÉNINK JVK skrze zítřejší odjezd na soustředění + mixování hudby JVK/České Budějovice

16.1. - ZRUŠENÝ TRÉNINK DVK A

        - SOUSTŘEDĚNÍ II. TURNUS/ NÁSTUP PENZION EKOSPORT/JVK + HVK

17.1. - SOUSTŘEDĚNÍ II. TURNUS

18.1. - SOUSTŘEDĚNÍ II. TURNUS

19.1. - SOUSTŘEDĚNÍ II. TURNUS

Týden: 20. - 24. leden / DLOUHÝ TÝDEN

- Jsou možné změny skrze mixování hudeb...včas doplníme

Týden: 27. - 31. leden / DLOUHÝ TÝDEN

 

 

Týden: 3. - 7. únor / PRÁZDNINY! / VOLNO PRO VŠECHNY KATEGORIE

 

DANCE TOUR 2020:

 

Pohárové soutěže + společná doprava s aktuálním počtem volných míst bude doplněna průběžně během měsíce ledna.

 

28.3. 2020

EVROPA 2 - TANEČNÍ SKUPINA ROKU / BEST DANCE GROUP 2020

Regionální kolo

Jindřichův Hradec

Kde? U stadionu 1137

Zúčastní se: MINI, DVK A, DVK B, JVK, HVK

4.4. 2020

CZECH DANCE TOUR 2020

Regionální kolo

Ústí nad Labem

Zúčastní se: MINI ( na základě rozhodnutí rodičů), DVK A, DVK B, JVK,

HVK

9. - 10.4. 2020

VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY / ODPOČINEK! / VOLŇÁSKO!

18.4. 2020

MISTROVSTVÍ ČECH

EVROPA 2 - TANEČNÍ SKUPINA ROKU / BEST DANCE GROUP 2020

Praha

Zúčastní se: MINI (dle postupu a rozhodnutí rodičů), DVK A, DVK B a HVK dle postupu

19.4. 2020

MISTROVSTVÍ ČECH

EVROPA 2 - TANEČNÍ SKUPINA ROKU / BEST DANCE GROUP 2020

Praha

Zúčastní se: JVK (dle postupu)

25.4. 2020

MISTROVSTVÍ ČECH

CZECH DANCE TOUR 2020

Chrudim

Zúčastní se: MINI ( dle rozhodnutí rodičů a postupu), DVK A, DVK B, JVK a HVK (dle postupu)

30.4. - 1.5. 2020

BENEŠOVSKÝ MĚDVĚD

Děčín

Zúčastní se: MINI, DVK A, DVK B, JVK, HVK

Soutěž se koná 1.5. 2020. T

Ti, kdo razí společnou dopravu odjíždí 30.5.(nocleh zajištěn).

 

16. 5. 2020 (není 100% jisté, hledáme ..čekáme na další možnosti co nejblíže)

DANCEMANIA CUP 2020

ÚSTÍ NAD LABEM

KDE? SPORTOVNÍ HALA SLUNETA, JATEČNÍ 1026/18

Zúčastní se: MINI(dle rozhodnutí rodičů), DVK A, B, JVK, HVK

 

23.5. 2020

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY

CZECH DANCE TOUR 2020

Praha

Kde? Sportovní hala Slavia - Vladivostocká 1460/10, Praha 10

Zúčastní se: dle postupu

 

30. - 31.5. 2020

MISTROVSTVÍ EVROPY

EVROPA 2 - TANEČNÍ SKUPINA ROKU / BEST DANCE GROUP 2020

- DLE POSTUPU A INDIVIDUÁLNÍHO ROZHODNUTÍ DĚTÍ + RODIČŮ /VL.DOPRAVA/VYŘEŠÍME PO MČ.

 

5. - 7.6. 2020

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY

EVROPA 2 - TANEČNÍ SKUPINA ROKU / BEST DANCE GROUP 2020

Zúčastní se: dle postupu

Pravděpodobně doprava vlastní pro všechny kategorie (nelze rezervovat do  měsíce června dopravu, pokud do poslední chvíle neznáme počet postupujících) + budeme potřebovat pomoci ze stran rodičů s odvozem rekvizit dle postupujících.

Rozdělení kategorií a disciplín  mezi výše uvedený termín nebyl ještě zveřejněn. Doplníme ihned po aktualizaci.

 



SLAVNOSTI ZLATÉ SOLNÉ STEZKY - ? NEJISTÉ, POTRVDÍME PO ODSOUHLASENÍ MĚSTA PT


18. - 25. 7. 2020 - LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ BAJTLICH

 

24. - 28. 8. 2020 - TANEČNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR




 

 

 

 

 

vložil: monča (29.12.2019 10:13)