Loading...
X
Patroni studia
CALIBRA s.r.o.
prokliknutí: 6318
Koritenský Spedition s.r.o.
prokliknutí: 8675

Krabovo počítadlo
Online: 2
Dnes: 14
Týden: 248
Měsíc: 2146
Celkem: 286267

Kalendář akcí

Nejnovější foto

středa, 25.duben 2018
PoÚtStČtSoNe
---1     15:00-17:00 Mini A (Lektor: Monika Kobanová ...)
     19:00-20:00 Power joga
2     16:30-19:30 Dospělí
     16:30-19:30 Dospělí (Lektor: Veronika Kobanov...)
34
5     15:00-18:00 DĚTI B (Lektor : Monika Kobanová...)
     18:15-19:15 SM SYSTEM (LEKTOR: KARIN ŠTĚPÁNOV...)
     19:15-20:15 SM SYSTEM (LEKTOR: KARIN ŠTĚPÁNOV...)
6     15:00-16:30 PIDI (Lektor: Monika Kobanová ...)
     16:30-19:30 Děti A (Lektor: Monika Kobanová ...)
     20:00-21:00 Power joga
7     09:30-00:00 Power joga (Hana Šimáková...)
     16:30-19:30 Junioři A (Lektor: Monika Kobanová ...)
8     15:00-17:00 Mini A (Lektor: Monika Kobanová ...)
     19:00-20:00 Power joga
9     16:30-19:30 Dospělí
     16:30-19:30 Dospělí (Lektor: Veronika Kobanov...)
1011
12     Trénink - PIDI (ZÁVAZNÉ PŘIHLÁŠKY 20...)

     Trénink - (ZÁVAZNÉ PŘIHLÁŠKY 20...)

     Trénink - Mini A (ZÁVAZNÉ PŘIHLÁŠKY 20...)

     Trénink - Mini B (ZÁVAZNÉ PŘIHLÁŠKY 20...)

     Trénink - Děti A (ZÁVAZNÉ PŘIHLÁŠKY 20...)

     Trénink - DĚTI B (ZÁVAZNÉ PŘIHLÁŠKY 20...)

     Trénink - Junioři A (ZÁVAZNÉ PŘIHLÁŠKY 20...)

     Trénink - Junioři B (ZÁVAZNÉ PŘIHLÁŠKY 20...)

     Trénink - Dospělí (ZÁVAZNÉ PŘIHLÁŠKY 20...)

     Trénink - (ZÁVAZNÉ PŘIHLÁŠKY 20...)

     Trénink - Mini A (VYÚČTOVÁNÍ SOUTĚŽÍ...)

     Trénink - Mini B (VYÚČTOVÁNÍ SOUTĚŽÍ...)

     Trénink - Děti A (VYÚČTOVÁNÍ SOUTĚŽÍ...)

     Trénink - DĚTI B (VYÚČTOVÁNÍ SOUTĚŽÍ...)

     Trénink - Junioři A (VYÚČTOVÁNÍ SOUTĚŽÍ...)

     Trénink - Junioři B (VYÚČTOVÁNÍ SOUTĚŽÍ...)

     Trénink - Dospělí (VYÚČTOVÁNÍ SOUTĚŽÍ...)

     Trénink - Mini A (VRATKY SOUTĚŽE...)

     Trénink - Mini B (VRATKY SOUTĚŽE...)

     Trénink - Děti A (VRATKY SOUTĚŽE...)

     Trénink - DĚTI B (VRATKY SOUTĚŽE...)

     Trénink - Junioři A (VRATKY SOUTĚŽE...)

     Trénink - Junioři B (VRATKY SOUTĚŽE...)

     Trénink - Dospělí (VRATKY SOUTĚŽE...)

     Soutěž - Děti A (VYÚČTOVÁNÍ MLADÁ BOL...)

     Soutěž - DĚTI B (VYÚČTOVÁNÍ MLADÁ BOL...)

     Soutěž - Junioři A (VYÚČTOVÁNÍ MLADÁ BOL...)

     Soutěž - Junioři B (VYÚČTOVÁNÍ MLADÁ BOL...)

     Soutěž - Dospělí (VYÚČTOVÁNÍ MLADÁ BOL...)

     15:00-18:00 DĚTI B (Lektor : Monika Kobanová...)
     18:15-19:15 SM SYSTEM (LEKTOR: KARIN ŠTĚPÁNOV...)
     19:15-20:15 SM SYSTEM (LEKTOR: KARIN ŠTĚPÁNOV...)
13     15:00-16:30 PIDI (Lektor: Monika Kobanová ...)
     16:30-19:30 Děti A (Lektor: Monika Kobanová ...)
     20:00-21:00 Power joga
14     09:30-00:00 Power joga (Hana Šimáková...)
     16:30-19:30 Junioři A (Lektor: Monika Kobanová ...)
15     15:00-17:00 Mini A (Lektor: Monika Kobanová ...)
     19:00-20:00 Power joga
16     16:30-19:30 Dospělí
     16:30-19:30 Dospělí (Lektor: Veronika Kobanov...)
1718
19     15:00-18:00 DĚTI B (Lektor : Monika Kobanová...)
     18:15-19:15 SM SYSTEM (LEKTOR: KARIN ŠTĚPÁNOV...)
     19:15-20:15 SM SYSTEM (LEKTOR: KARIN ŠTĚPÁNOV...)
20     Trénink - DĚTI B (ZRUŠENÝ TRÉNINK...)

     15:00-16:30 PIDI (Lektor: Monika Kobanová ...)
     16:30-19:30 Děti A (Lektor: Monika Kobanová ...)
     20:00-21:00 Power joga
21     Trénink - Děti A (ZRUŠENÝ TRÉNINK...)

     09:30-00:00 Power joga (Hana Šimáková...)
     16:30-19:30 Junioři A (Lektor: Monika Kobanová ...)
22     Trénink - Děti A (NÁHRADNÍ A POSLEDNÍ TR...)

     15:00-17:00 Mini A (Lektor: Monika Kobanová ...)
     19:00-20:00 Power joga
23     Trénink - DĚTI B (NÁHRADNÍ A POSLEDNÍ TR...)

     16:30-19:30 Dospělí
     16:30-19:30 Dospělí (Lektor: Veronika Kobanov...)
24     Vystoupení - Mini A (Slavnosti solné Zlaté s...)

     Vystoupení - Mini B (Slavnosti solné Zlaté s...)

     Vystoupení - Děti A (Slavnosti solné Zlaté s...)

     Vystoupení - DĚTI B (Slavnosti solné Zlaté s...)

     Vystoupení - Junioři A (Slavnosti solné Zlaté s...)

     Vystoupení - Junioři B (Slavnosti solné Zlaté s...)

     Vystoupení - Dospělí (Slavnosti solné Zlaté s...)

     Vystoupení - Mini A (VYSTOUPENÍ - SLAVNOSTI P...)

     Vystoupení - Mini B (VYSTOUPENÍ - SLAVNOSTI P...)

     Vystoupení - Děti A (VYSTOUPENÍ - SLAVNOSTI P...)

     Vystoupení - DĚTI B (VYSTOUPENÍ - SLAVNOSTI P...)

     Vystoupení - Junioři A (VYSTOUPENÍ - SLAVNOSTI P...)

     Vystoupení - Dospělí (VYSTOUPENÍ - SLAVNOSTI P...)

25
26     15:00-18:00 DĚTI B (Lektor : Monika Kobanová...)
     18:15-19:15 SM SYSTEM (LEKTOR: KARIN ŠTĚPÁNOV...)
     19:15-20:15 SM SYSTEM (LEKTOR: KARIN ŠTĚPÁNOV...)
27     15:00-16:30 PIDI (Lektor: Monika Kobanová ...)
     16:30-19:30 Děti A (Lektor: Monika Kobanová ...)
     20:00-21:00 Power joga
28     09:30-00:00 Power joga (Hana Šimáková...)
     16:30-19:30 Junioři A (Lektor: Monika Kobanová ...)
29     15:00-17:00 Mini A (Lektor: Monika Kobanová ...)
     19:00-20:00 Power joga
30     16:30-19:30 Dospělí
     16:30-19:30 Dospělí (Lektor: Veronika Kobanov...)
--
-------
<< červen 2017 >>

ROK 2018

HARMONOGRAM - SPECIÁLNÍ TRÉNINKY / BŘEZEN 2018

 

16.3 PÁTEK:

14:30 - 16:30  MINI/ SKŘÍTCI

17.3. SOBOTA:

13:30 - 17:00  DVK B / MICKEY

18.3. NEDĚLE:

13:00 - 16:00 DVK A/ ÚŽASŇÁKOVI

15:45 - 19:30 JVK

23.3. PÁTEK:

14:30 - 16:30 MINI/ SKŘÍTCI

24.3. SOBOTA:

09:00 - 12:00 DVK A/ ÚŽASŇÁKOVI

13:30 - 17:00 DVK B

25.3. NEDĚLE:

16:30 - 19:30 JVK ( dle domluvy v odpo hodinách)

 

30.3. PÁTEK/ SVÁTEK:

09:30 - 12:00 MINI/SKŘÍTCI

13:30 - 16:30 DVK B/ MICKEY

16:30 - 19:30 HVK

 

31.3. - 1.4. VOLNO - VÝROBA KULIS A REKVIZIT

 

2.4. PONDĚLÍ: VELIKONOČNÍ TRÉNINK

15:00 - 17:30 DVK A

17:00 - 20:00 JVK 

 

6.4. PÁTEK:

14:30 - 16:30 MINI SKŘÍTCI

7.4. SOBOTA

9:00 -  12:00    JVK

13:30 - 17:00   DVK B/ MICKEY

8.4. NEDĚLE

9:30 - 12:00     DVK B /MICKEY 

13:30 - 17:30   DVK A

13-4. PÁTEK

15:00- 16:30  DVK B - MICKEY

 

 

 

HARMONOGRAM SOUTĚŽE 2018

AKTUÁLNÍ KE DNI 13.3. 2018 ! ZMĚNY JSOU MOŽNÉ POUZE V MÍSTĚ KONÁNÍ, termíny JIŽ PLATÍ.

 

14.4. 2018 - SOBOTA

ESCALATE BEST DANCE GROUP tour 2018

Kde?

MĚSTSKÁ SPORTOVNÍ HALA, U STADIONU 1137, JINDŘICHŮV HRADEC,

- regionální kolo

Zúčastní se: MINI, DVK A, B, JVK, HVK

STARTOVNÉ :

200,- Kč UHRAZENO PŘEVODEM Z ÚČTU ZA KAŽDÉHO ČLENA

 

DOPRAVA : LIBIN BUS 52MÍST

SPOLEČNÁ DOPRAVA:

ODJEZD STUDIO CRABDANCE: 5:30 hod ( + nakládka rekvizit)

PŘEDBĚŽNÝ NÁVRAT: cca 23hod

1)HVK- všichni 8x +1 ( nejede Adél Přibylová)

2)JVK - všichni 21x

3)DVK A  ( - Šulanová, Fajtlová, Sladová, Řezanková, Fialová, Tůmová - odhlášeni, vl.doprava) 15x

4) DVK B  : 7x volných míst (z této skupiny Nováková, Vlčková, Šafránková,Bundová, Turková, Jírová, Štěpková

VLASTNÍ DOPRAVA:

MINI,  DVK B ( většina), Z DKV A - sourozenecká dance dua :-))

SRAZ PŘED HALOU: 7.50hod

POKYNY:

PRO CELOU BANDU: ORIGOŠ KARTIČKA POJIŠŤOVNY U SEBE, POŘÁDNOU SVÁČU, LEHKÉ JÍDLO + HODNĚ PITIVA + KAPESNÉ + ČUPR NÁLADKU :-)

KATEGORIE:

MINI - KOUZELNÝ SVĚT SKŘÍTKŮ / GREAT FREESTYLE/ ZL:

- účes vyzkoušíme ve čtvrtek s čapkou, gumička bílá

- Kostým: čapka, vestička, triko, kalhoty, botky :-)

DVK B - MICKEYHO KRÁLOVSTVÍ / GREAT FREESTYLE/ ZL

- 2x copánek, gumička červená+bílá, černá pírka na douchycení čapky

- Kostým: čapka, rukavice, triko či body, sáčko, suknička, elasťáčky, podkolenky a botky

DVK A - ÚŽASŇÁKOVI V AKCI / DANCE FREESTYLE/ PROFI

-účes: rozhodneme v úterý na tréninku, červené gumičky

- Kostým: škraboška, kalhoty + bunda, černé tílko, botky, černé ponožky

JVK - YOUR LIFE IS YOUR LIFE/ DANCE FREESTYLE/ PROFI

Účes: cokoli :-))) Překvaptee! :-)))

Kostým: triko s pruhem + pod něj triko černé?, kalhoty, botky

HVK - KEEP CALM AND GET YOUR HAIR DONE / ZL

Překvapení :-))))

ČASOVÝ HARMONOGRAM:

07:30 Otevření haly

09:00 Vystoupení MINI "SKŘÍTCI" - ZAHAJUJEME :-)

09:40 Vystoupení DVK B "MICKEY"

11:00 Vystoupení DVK A " ÚŽASŇÁKOVI"

12:20 VYHLÁŠENÍ KATEGORIE MINI-BABY

14:00 Vystoupení JVK " YOUR LIFE IS YOUR LIFE"

15:20 VYHLÁŠENÍ KATEGORIE DVK A, B

16:50 Vystoupení HVK " KADEŘNICE"

19:00 VYHLÁŠENÍ KATEGORIE JVK

20:00 VYHLÁŠENÍ KATEGORIE HVK

21:00 PŘEDPOKLÁDANÝ KONEC SOUTĚŽE

21:00 - 21:30  PŘEDPOKLÁDANÝ ODJEZD DOMŮŮŮ :-)

 

VÝSLEDKY:

GREAT FREESTYLE ZL / BABY do 8 let

1. MÍSTO - KOUZELNÝ SVĚT SKŘÍTKŮ (5 -7 let) /Monika

GREAT FREESTYLE ZL / DVK do 13 let

2. MÍSTO - MICKEYHO KRÁLOVSTVÍ (8-9let) Skvělý výkon!!! /Monika

DANCE FREESTYLE / DVK PROFI do 13 let

2. MÍSTO - ÚŽASŇÁKOVI V AKCI (10-12let) /Monika

DANCE FREESTYLE / JVK PROFI do 16 let

1. MÍSTO - YOUR LIFE IS YOUR LIFE /Monika

GREAT FREESTYLE  ZL / HVK

3. MÍSTO - KEEP CALM AND GET YOUR HAIR DONE /Veronika

 

 

POZOOOR! TI.KDO PŘIJEDOU SPOLEČNOU DOPRAVOU A CESTU ZPĚT POJEDOU S RODIČI..NEZAPOMEŇTE ODESLAT MONČE SMS PŘED ODJEZDEM!! AŤ MÁME PŘEHLED O DĚTECH :-)!!

 

21.4. 2018 - SOBOTA

MISTROVSTVÍ ČECH

ESCALATE BEST DANCE GROUP tour 2018

- PRAHA

KDE?  SPORTOVNÍ HALA SLAVIE, VLADIVOSTOCKÁ 1460/10, PRAHA 10

DOPRAVCE: V. JÍCHA VOLARY

SPOLEČNÁ DOPRAVA: HVK - MINIBUS - 16míst

ODJEZD PT CRABDANCE : 4:15 HOD ( 4:10 SRAZ)

VLASTNÍ DOPRAVA: MINI + DVK B

SRAZ PŘED HALOU: 7:00 -7:15

HVK + ASISTENCE :

Zajištěn nocleh v hale . Ráno pokračujeme směr Mladá Boleslav. Bus z PT nás vyzvedne cca 8.30 hod, naložíme rekvizity a vedoucí přebírá zodpovědnost za celou bandu :-)

ČASOVÝ HARMONOGRAM: 

08:30 - vystoupení KOUZELNÝ SVĚT SKŘÍTKŮ/ BABY KATEGORIE - ZAHAJUJEME :-)

10:40 - vystoupení MECKEYHO KRÁLOVSTVÍ  / DVK KATEGORIE/ I. KOLO ( 13 v kategorii, jede se na II.kola

14:00 - vystoupení MICKEYHO KRÁLOVSTVÍ / V PŘÍPADĚ POSTUPU MEZI NEJ 6 CHOREO/ II.KOLO

15:00 - VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKY BABY KATEGORIE / SKŘÍTCI

16:45 - VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ DVK KATEGORIE / MICKEY

18: 10 - vystoupení HVK

20:10 - 21:00 - VYHLÁŠENÍ HVK

POKYNY: Časy v harmonogramu jsou pouze předběžné. Během soutěže se může průběh posunout až o hodinu. S dětmi během dne trénujeme..prosím tedy rodiče, aby nám je bez předchozí domluvy neodváděli mimo halu! Během soutěže si domluvíme čas na oběd a tréninky.

NEZAPOMEŇTE: KARTIČKY POJIŠŤOVNY, KOSTÝM!, POŘÁDNOU SVAČINU A VOLUME V HRDLE! :-)))

 

MISTROVSTVÍ ČECH -VÝSLEDKY :

KATEGOIRE BABY/ GREAT FREESTYLE

3.MÍSTO - KOUZELNÝ SVĚT SKŘÍTKŮ z 6 nej choreogafií - postup na MČR!!! ( postup pouze 3chorea)

KATEGORIE DVK/ GREAT FREESTYLE

5.MÍSTO - MICKEYHO KRÁLOVSTVÍ z 13 nej choreografií!!! Je nám 7-9let :-) Poprvé v kategorii DVK do 13 let!! A přestp jsme se protancovali mezi 5 nejlepších choreo a zajistili si tak postup na MČR!!!!!

KATEGORIE HVK/ GREAT FREESTYLE

1.MÍSTO - MISTŘIII ČECH!!!!  " KEEP CALM AND GET YOUR HAIR DONE" - NÁDHERNÝ VÝKON! Z nej 7 choreografií!

 

22.4. 2018

CZECH DANCE TOUR 2018 / MLADÁ BOLESLAV

- REGIONÁLNÍ KOLO

KDE? MĚSTSKÁ SPORTOVNÍ HALA - U STADIONU 1322, MLADÁ BOLESLAV

Dopravce: LIBIN BUS - 53 míst

Startovné: 200,- Kč UHRAZENO PŘEVODEM ZA KAŽDÉHO ČLENA

ÚČAST: DVK A, JVK, HVK

DOPRAVA: SPOLEČNÁ  (všichni)

Odjezd: 06:00 hod ( SRAZ 5:50 hod)

Zastávka Praha Slavia : nakládka  ZOMBIE "HVK +asistence + šéfík :-))"

Dohled PT -Praha : Jitka Kodátková

Dohled Praha - Mladá Boleslav - Prachatice: Monika Kobanová

Předpokládaný příjezd: 21:00 - 22:00hod

HARMONOGRAM SOUTĚŽE:

10:00 - PREZENTACE

11:00 - ZAHÁJENÍ SOUTĚŽE

12:00 - VYSTOUPENÍ ÚŽASŇÁKOVI/ DVK/ FREESTYLE/ PROFI

13:30 - VYHLÁŠENÍ DVK

14:30 - VYSTOUPENÍ YOUR LIFE IS YOUR LIFE / JVK/FREESTYLE/ PROFI

15:55 - VYHLÁŠENÍ JVK

16:45 - VYSTOUPENÍ KEEP CALM AND GET YOUR HAIR DONE / HVK/ FREESTYLE/ PROFI

17:30 - VYHLÁŠENÍ HVK

PŘEDPOKLÁDANÝ ODJEZD 18:00 - 19:00 HOD

 

VÝSLEDKY:

DVK / FREESTYLE / PROFI

1. MÍSTO - ÚŽASŇÁKOVI V AKCI

JVK / FREESTYLE / PROFI

1. MÍSTO - YOUR LIFE IS YOUR LIFE

HVK / FREESTYLE / PROFI

1.MÍSTO - KEEP CALM AND GET YOUR HAIR DONE

 

 

28.4. 2018 - SOBOTA 

CZECH DANCE TOUR 2018 / CHRUDIM

MISTROVSTVÍ ČECH

KDE? TJ SOKOL - Tyršovo náměstí 12, Chrudim

ÚČAST: DVK A, JVK, HVK

Dopravce: ZÁRUBA 50+1 míst

Doprava: společná ( všichni)

ODJEZD:

PŘEDPOKLÁDANÝ PŘÍJEZD:

ČASOVÝ HARMONOGRAM SOUTĚŽE:

 

VEŠKERÉ POKYNY BUDOU DOPLNĚNY PO OBDRŽENÍ INFORMACÍ OD ORGANIZÁTORA SOUTĚŽE. NA ZÁKLADĚ NAŠEHO ÚRAZU V HVK NÁM POČKÁ S REGISTRACÍ DO STŘEDY, TUDÍŽ SE OPOZDÍ I HARMONOGRAM. BĚHEM ČVRTKA VŠE DOPLNÍM.

 

28.4. 2018 - SOBOTA

POWER OF DANCE České Budějovice

ÚČAST: MINI + DVK B

KDE? SOKOLOVNA TJ SOKOL ČB (nachází se na Sokolovském ostrově u plaveckého stadionu)

- parkování před sokolovnou na placeném parkovišti. V okolí se nachází i další parkovací místa, u sportovní haly např.neplacené parkoviště.

DOPRAVA: VLASTNÍ

KULISY, REKVIZITY: ROZDÁME RODIČŮM! PROSÍM, TEN..KDO KULISU, REKVIZITU PŘIVÁŽÍ, TAKTÉŽ ODVÁŽÍ! NA KAŽDÉ SOUTĚŽI NÁM ZBUDOU PAŘEZY ČI KOSTKY :( TÍMTO ZPŮSOBEM O NĚ MŮŽEME PŘIJÍT, PROTOŽE SPOLÉHÁME NA JEJICH ODVOZ A NEDOHLEDÁVÁME JE.

ORGANIZACE: VLASTNÍ - BÁJEČNÍ RODIČE :-)

STARTOVNÉ : 100,- Kč

VSTUPY: DO 15 LET 50,- KČ, NAD 15 LET 100,- KČ

PREZENCE : Pavlína Trojanová (ÚHRADA STARTOVNÉHO + PÁSKY+ HUDBA)

HUDBA:  Hudbu na flash s označením týmu a názvem skladby odnesete zvukaři - ZDE SE DOMLUVÍTE, KDY PUSTÍTE HUDBU! ( až děti nastoupí..např. na základě signálu - mávnutí :-)))

KDO DOHLÉDNE NA NÁSTUP DĚTIČEK A ORGANIZACI PŘI VYSTOUPENÍ :-)

Odpovědní zástupci za MINI : Trojanová + Lencová

Odpovědní zástupci za DVK B: Řezanková + Sladová

SRAZ PŘED HALOU: 08:15 HOD

PREZENCE: 08:00 - 09:45 - UHRADÍTE STARTOVNÉ, ZÍSKÁTE PÁSKY A ROZDÁTE DĚTEM :-)

PROSTOROVÉ ZKOUŠKY:  08:00 -09:45  ZVLÁDNETE!!! :-)

!!! OBUV!!! DO PROSTOR KONÁNÍ SOUTĚŽE PŘEZŮVKY (tanečníci taneční obuv, rodiče návleky k zakoupení v hale )

VŠICHNI BUDOU MÍT U SEBE KARTIČKY ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY!!! ( SKRZE ÚRAZ ČI KONTROLU VĚKU)

PŘEDBĚŽNÝ HARMONOGRAM:

09:45 - ZAHÁJENÍ SOUTĚŽE

10:00 - VYSTOUPENÍ KATEGORIE MINI - SKŘÍTCI

12:00 - VYHLÁŠENÍ - KATEGORIE MINI BUDOU VYHLÁŠENI JAKO PRVNÍ

13:15 - VYSTOUPENÍ KATEGORIE DVK B - MICKEY / STREET DANCE

14:10 - VYHLÁŠENÍ KATEGORIE DVK

ČASY JSOU PŘEDBĚŽNÉ, HLÍDEJTE SI POKYNY ORGANIZÁTORA A PROBÍHAJÍCÍ DISCIPLÍNY :-)

 

30.4 - 1.5. 2018  (PONDĚLÍ +ÚTERÝ)

BENEŠOVSKÝ MEDVĚD

- DĚČÍN

DOPRAVCE: LIBIN BUS - 52 MÍST

VLASTNÍ DOPRAVA 1.5.: MINI, DVK B + sourozenci DVK A (

SPOLEČNÁ DOPRAVA 30.4.:

- Dohled: 4x

- JVK 

- DVK A ( - Fajtlová, Tůmová, Řezanková, Sladová, Fialová - ODHLÁŠENI) 16x

- DVK B :  DOHLÁŠENI: Nováková, Šulanová, Vlčková,  Šafránková, Pokorný, Jírů, Bundová, Štěpková, Turková,Sekaninová  10x

 

POKYNY:

PRO VLASTNÍ DOPRAVU - MINI, DVK B + sourozenci DVK A

KDE A KDY SE POTKÁME? : 1. KVĚTNA - SD STŘELNICE DĚČÍN

ČAS: 9:15 PŘED HALOU ( V KOSTÝMU!)

KARTIČKY POJIŠŤOVNY S SEBOU!

PRO SPOLEČNOU DOPRAVU S ODJEZDEM 30.4. PONDĚLÍ

ZODPOVĚDNÝ VEDOUCÍ: MONIKA KOBANOVÁ

(V PŘÍPADĚ AKTUÁLNÍCH ZDRAVOTNÍCH PROBLÉMŮ DĚTÍ PROSÍM NAHLAŠTE PŘED ODJEZDEM! LÉKY PŘEDAT !)

+DOHLED: Klaudie Kletečková, Lucie Sýkorová, Barbora Kotlíková

ODJEZD: 30. DUBEN - PONDĚLÍ - 13:30 HOD

S SEBOU: ORIGOŠ kartičky pojišťovny, karimatka, spacák, svačina na první den dle chutě, svačina na druhý den - cokoli, co se nezkazí! Budeme kontrolovat! Poučte děti, které jídlo již druhý den nesmí jíst! DOSTATEK PITIVA + KAPESNÉ! NA MÍSTĚ LZE COKOLI DOKOUPIT..CESTOU SJEDEME DO MCD:-) Na snídani si děti mohou v DDM uvařit čaj , popřípadě pobalte.

NOCLEH: DDM BENEŠOV NAD PLOUČNICÍ

1.5. ODJEZD SMĚR DĚČÍN - HALA SD STŘELNICE - 8.00 HOD

ČASOVÝ HARMONOGRAM SOUTĚŽE:

 

10:00 - ZAHÁJENÍ SOUTĚŽE

10:15 - KATEGORIE BABY ( SKŘÍTCI) 10Xchoreo

10:50 - VYSTOUPENÍ " KOUZELNÝ SVĚT SKŘÍTKŮ"

11:00 - VYHLÁŠENÍ KATEGORIE BABY :-) 

11:20 - KATEGORIE MINI

12:00 - VYSTOUPENÍ "MICKEYHO KRÁLOVSTVÍ" / SHOW DANCE / PROFI

12:20 - VYHLÁŠENÍ KATEGORIE MINI :-)

ČAS NA ODPOČINEK +OBĚD

15:25 - VYSTOUPENÍ " ÚŽASŇÁKOVI V AKCI"/DVK/ SHOW DANCE / PROFI/

16:00 - VYHLÁŠENÍ KATEGOIRE DVK

17:50 - VYSTOUPENÍ " YOUR LIFE IS YOUR LIFE" / JVK/ SHOW DANCE/ PROFI

19:30 - VYHLÁŠENÍ JVK + HVK

20:30 - KONEC SOUTĚŽE

PŘEDPOKLÁDANÝ ODJEZD 21:00 HOD

PŘEDPOKLÁDANÝ PŘÍJEZD PT: 01:00 HOD

 

5.5. 2018 (SOBOTA + NEDĚLE)

MISTROVSTVÍ ČECH

ESCALATE BEST DANCE GROUP tour 2018

-CHRUDIM

DOPRAVCE: LIBIN BUS - 53 MÍST

ZÚČASTNÍ SE: DVK A - SPANÍ, NÁVRAT 6.5.

DOPRAVA: JVK + DVK A - VŠICHNI!


6.5. 2018

MISTROVSTVÍ ČECH

ESCALATE BEST DANCE GROUP tour 2018

- CHRUDIM

ZÚČASTNÍ SE: JVK - SPANÍ, ODJEZD JIŽ 5.5.


12.5. 2018 ( SOBOTA)

BEROUN CUP 2018

- BEROUN

DOPRAVCE: ZÁRUBA MK VODŇANY - 50 MÍST

ZÚČASTNÍ SE: MINI , DVK A, DVK B, JVK, HVK

DOPRAVA VLASTNÍ: MINI, DVK B, DVK A ( sourozencká dance dua)

DOPRAVA SPOLEČNÁ: 50 míst

- HVK - všichni 10x

- JVK - všichni 21x

- DVK A ( - Šulanová, Tůmová, Fajtlová, Řezanková, Fialová, Sladová - odhlášeni) 15x

- DVK B 4x volná místa : Nováková, Vlčková, Jírů, Bundová ( v případě, že na akci jedete a můžete děti odvolat, volejte. Naopak, kdo má problém tanečníka na soutěž dopravit..volejte. Zkusíme pořešit a děti proměnit.


20.5. 2018 ( NEDĚLE)

TMD CUP 2018

- CELOSTÁTNÍ TANEČNÍ SOUTĚŽ

-HRADEC KRÁLOVÉ

ZÚČASTNÍ SE: DVK A, DVK B, JVK, HVK

DOPRAVCE: ZÁRUBA MK VODŇANY - 55 MÍST

SPOLEČNÁ DOPRAVA: HVK, JVK, DVK A a doplníme DVK B

HVK - VŠICHNI 10x + 1

JVK - VŠICHNI 21x

DVK A - ( - Šulanová, Fajtlová, Fialová, Řezanková, Sladová, Tůmová - odhlášeni)15x

DVK B - Poue DOHLÁŠENI: Nováková, Vlčková, Šafránková, Bundová, Pokorný, Jírů, Štěpková, Turková 8x

 

 

26. 5. 2018 ( SOBOTA)

CZECH DANCE TOUR 2018/ PRAHA

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY

ÚČAST: DLE POSTUPU A ROZHODNUTÍ/ DVK A, JVK, HVK

DOPRAVCE: LIBIN BUS - 32 MÍST

SPOLEČNÁ DOPRAVA: nahlásí se

VLASTNÍ DOPRAVA: ZBYTEK

 

 NEBOOOO :-)

HRONOVSKÉ JABLÍČKO

- HRONOV

DOPRAVCE: LIBIN BUS - 33 MÍST

ZÚČASTNÍ SE: JVK, HVK

DOPRAVA: JVK + HVK - VŠICHNI


1.6. 2018 ( PÁTEK až NEDĚLE)

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY

ESCALATE BEST DANCE GROUP tour 2018

- PRAHA

DOPRAVA: VLASTNÍ

ZÚČASTNÍ SE: HVK

2.6. 2018

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY

ESCALATE BEST DANCE GROUP tour 2018

- PRAHA

DOPRAVA: ?????...ZATÍM VYPADÁ NA VLASTNÍ DOPRAVU..HLEDÁME DOPRAVCE

ZÚČASTNÍ SE: MINI, DVK A, B

3.6. 2018

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY

ESCALATE BEST DANCE GROUP tour 2018

-PRAHA

DOPRAVA: ZATÍM VYPADÁ NA VLASTNÍ...HLEDÁME DOPRAVCE

ZÚČASTNÍ SE: JVK


V PŘÍPADĚ NEPOSTUPU NA MČR  1. - 3.6. :-)

2.6. 2018 (SOBOTA)

KDO SI TANČÍ,NEZLOBÍ

- TEPLICE

ZÚČASTNÍ SE: MINI, DVK A, B, JVK, HVK


9.6. 2018 ( SOBOTA)

EUROPEAN ESCALATE BEST DANCE GROUP

- PRAHA

DOPRAVA: VLASTNÍ? HLEDÁ SE DOPRAVCE

DVK, HVK


10.6. 2018 ( NEDĚLE)

 

EUROPOEAN ESCALATE BEST DANCE GROUP

- PRAHA

DOPRAVA: VLASTNÍ?...HLEDÁ SE DOPRAVCE

JVK

 

SLAVNOSTI SOLNÉ ZLATÉ STEZKY 2018

-ODVOLANÉ

V letošním roce jsme bohužel nedostali možnost prezentovat celoroční práci všech tanečníků široké veřejnosti, blízkým, našemu městu. Mrzí mne to, protože skrze prostory moc možností nemáme. V letošním roce byl upřednostněn orchestr pana Franze, který se v loňském roce slavností nezúčastnil. Byli jsme tedy prostřídáni. Oba spolky se do časového harmonogramu  nevměstnaly.

Jako náhradní alternativu bylo tanečníkům nabídnuto vystoupit 8.září 2018 na Podzimních slavnostech. Bohužel tento termín je skrze hlášené dovolené neuskutečnitelný. Není ani čas, kdy program řádně připravit. Poslední týden v srpnu je také mnoho rodin mimo město a v našem studiu probíhá taneční soustředění. Ach joo :-(

 

15. ČERVEN 2018

UKONČENÍ TANEČNÍHO ROKU 2017/18 :-)))

TEĎ VŠICHNI ZASLOUŽENĚ ODPOČÍVAT :-* A SRAZ NA SOUSTŘEĎKUUU!!!!

 

14.7. -21. 7. 2018

I. TURNUS LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ BAJTLICH 2018

ÚČAST: MINI, DVK A, B


21.7. - 28.7. 2018

II. TURNUS LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ BAJTLICH 2018

 

ÚČAST: JVK, HVK

 

27. -31. 8. 2018

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TANEČNÍ TÁBOR

- tanečníci Crabdance + veřejnost

 


 

 

vložil: monča (2.1.2018 10:07)